П'ятниця, 22 вересня 2017 09:28

ПАТ «КВБЗ» вітає машинобудівників з професійним святом

Шановні вагонобудівники, ветерани підприємства, колеги!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом — Днем машинобудівника.

Ви всі бачите і знаєте: нам, вітчизняним машинобудівникам, нашій галузі - важкого транспортного машинобудування живеться сьогодні непросто. Продовжується затяжна складна економічна ситуація через втрату традиційних ринків і недостатній розвиток внутрішнього. Але Крюківський вагонобудівний завод, дотримуючись своїх давніх стратегічних принципів щодо розширення географії продажів і ринків збуту, залишається одним із провідних підприємств вітчизняного вагонобудування.
Згідно зі статистичними даними ми збільшуємо обсяг виробництва вантажних вагонів відносно відповідного періоду минулого року. Але ми прагнемо більшого і продовжуємо боротися за замовлення на вантажні вагони.
 
Поточний рік позначений пожвавленням у напрямі пасажирського вагонобудування. Це й випуск 15 вагонів метрополітену після їх глибокої модернізації, і виконання замовлення Укрзалізниці на поставку пасажирських вагонів. Широкого розголосу в інформаційному просторі набула поставка першої партії – 3 купейних вагонів з цікавими новинками у конструкції. На черзі інші 35 з 38 обумовлених договором. І наполеглива робота над тим, щоб і надалі мати замовлення на транспорт соціального призначення.
 
 
У нас є певні досягнення у напрямі виготовлення продукції по диверсифікації виробництва. Це й техніка для комунального господарства, й інші інженерні машини широкого призначення. Непогані результати маємо по обсягах поставки запасних частин для залізничного транспорту.
 
І все ж професійне свято хотілося б зустрічати з більш вагомими фінансово-економічними показниками. Для цього кожен з працівників заводу має докласти максимум зусиль на своєму робочому місці.
 
Ми повинні зберегти наші робочі місця, наші традиції у соціальному розвитку, нашу історію.
 
Прийміть щирі побажання здоров’я вам та членам ваших родин, благополуччя та злагоди у ваших домівках, наснаги та упертості у досягненні поставлених цілей.
 
Наглядова рада, правління, профком ПАТ «КВБЗ»
Прочитано 673 разів