Понеділок, 04 вересня 2017 14:24

Укрзалізниця отримала перші три пасажирських вагони виробництва КВБЗ

Крюківські вагонобудівники передали Укрзалізниці згідно з контрактом три перших пасажирських вагона купейного типу моделі 61-779. Всього до кінця року завод повинен поставити замовнику – нещодавно створеній філії Укрзалізниці «Пасажирська компанія», що об'єднала в собі підрозділи пасажирських перевезень всіх шести регіональних філій, – 38 купейних пасажирських вагонів.

У нових вагонах на прохання залізничників фахівці КВБЗ модернізували роботу системи опалення в автоматичному режимі, передбачили встановлення додаткових фільтрів для очищення води не тільки в ній, але і в системі водяного пожежогасіння, а вікна в купе обладнали кватирками. У вагонах також встановлено комбінований кип'ятильник безперервної дії для приготування окропу – гарячий чай для пасажирів у будь-який час.

Вдосконалили конструкцію елементів огорожі для труб опалення – тепер комунікації стали доступнішими для обслуговування. До того ж у кожному купе тепер по дві додаткових розетки для підключення зарядних пристроїв, плюс ще дві - для пилососа – встановлено у великому коридорі. Замінили на більш потужні електричні перетворювачі для пилососа і мікрохвильової печі, які додатково розраховані і на підключення кавового автомата.

Ось ще одне з цікавих нововведень – у стіну службового купе вмонтований кавовий автомат, який зможе приготувати кілька різновидів улюбленого багатьма ароматного напою: латте, капучино, еспресо, американо, а ще гарячий шоколад чи чай на вибір. Його панель виходить в коридор і тепер кожен бажаючий може в дорозі посмакувати улюбленим напоєм. Ні, не безкоштовно, як писали в деяких українських виданнях, а за гроші. Пасажири власноруч опускатимуть їх в монето- або купюроприймач, якими обладнаний кофемат. Ще один плюс крюківської продукції до комфорту пасажирів.

Отже, в результаті тісної співпраці технічних служб Укрзалізниці та КВБЗ нові пасажирські вагони стали комфортнішими і зручнішими не тільки для пасажирів, а і для працівників експлуатаційних служб залізничного відомства. Це одна з переваг вітчизняного виробника – тісний зв'язок зі споживачем, уважне ставлення до дрібниць, що випливають з реалій нашого такого неідеальної життя.

У вересні завод повинен передати замовнику наступну партію з 15 вагонів, серед яких будуть і звичайні купейні вагони, і купейні з меблями, що трансформуються. Крюківський вагонобудівний завод чітко виконує свої зобов'язання щодо виконання термінів постачання продукції Укрзалізниці згідно з умовами контракту.

Довідково

Купейні спальні пасажирські вагони локомотивної тяги моделі 61-779 виробництва ПАТ «КВБЗ» мають 40 спальних місць. Призначені для руху електрифікованими і неелектрифікованими залізницями колії 1520 мм зі швидкістю до 160 км/год. Вагон обладнано десятьма чотиримісними пасажирськими купе і одним двомісним купе для відпочинку провідників.

Кожен вагон облаштовано кліматичною установкою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу. Вхідні двері виготовлені з алюмінію. Для запобігання корозії підлогу у тамбурах з нержавіючої сталі.

Прочитано 1069 разів