Новини

Новини

FRU nagrada 2

FRU nagrada 2
Як ми вже повідомляли, 4 грудня у Києві відбулася щорічна зустріч роботодавців України – Ukrainian Employers Annual Meeting. У її програмі була й церемонія нагородження кращих роботодавців - Ukrainian Employers Awards. Серед номінантів щорічної премії ФРУ – Крюківський вагонобудівний завод. Нагороду у номінації «За технологічність та інновації» отримав голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько.

FRU 3

FRU 3
Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько взяв участь у щорічній зустрічі роботодавців України – Ukrainian Employers Annual Meeting, що відбулася 4 грудня у Києві.

Роботодавці з усієї країни, керівники відомих холдингів та підприємств, лідери регіональних та галузевих об’єднань – усі провідні представники реальної економіки – зустрілися у конгресно-виставкому центрі «Парковий», щоб підбити підсумки року, оновити керівні органи Федерації роботодавців України, обговорити рекомендації для уряду на 2020 рік.

Tarpan dlya MIU 1

Tarpan dlya MIU 1
В останні дні і тижні засоби масової інформації України активно висвітлюють хід випробувань нового українського регіонального дизель-поїзда ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. У той же час, як повідомив рейтинговий спеціалізований портал ЦТС, «У Міністерстві інфраструктури України витіювато поінформували, що відомство зацікавлене у співпраці з Hyundai в питаннях розвитку рухомого складу Укрзалізниці. Очевидно, треба розуміти, що анонсовані раніше 10 нових швидкісних поїздів в найближчі 5 років будуть купувати саме у Hyundai?», – пише ЦТС зі знаком питання. А сайт «Кременчуцької газети» запропонував присвоїти таким діям Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці номінацію «Провал року».

Ми попросили прокоментувати цю інформацію голову правління ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка. Ось що він повідомив:

DPKr-3 ispitania 1

DPKr-3 ispitania 1

Як ми вже повідомляли, новий дизель-поїзд ДПКр-3, створений і виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі, проходить випробування на Придніпровській залізниці. На ділянці колії у 32 кілометри між станціями Новомосковськ-Дніпровський та Балівка тривають планові поїздки.

Тож минулого понеділка, 18 листопада, піар-група у складі фотографа Юрія Язовцева, оператора Віктора Семенова та керівника прес-служби Ганни Кудіярової побувала на випробувальному полігоні поблизу Новомосковська Дніпропетровської області, зустрілася з людьми, які разом з поїздом теж складають іспит на витривалість, компетентність, досконалість.

П'ятниця, 15 листопада 2019 14:25

Почесний вагонобудівник Борис Радіонов


Pochesni 15-11 1

Pochesni 15-11 1
Нам 150 років

Лави заводчан, відзначених високим званням «Почесний Вагонобудівник ПАТ «КВБЗ»», у 2019-ому, ювілейному, році поповнилися ще одним славним іменем. Згідно з рішенням правління акціонерного товариства у рік 150 -річчя Крюківського вагонобудівного цього найпочеснішого заводського звання удостоєний консультант із ходових частин проектно-конструкторського управління Борис Федорович Радіонов - особистість на заводі відома і навіть легендарна. Висококласний фахівець, талановитий інженер і організатор, який понад 50 років свого життя присвятив створенню та просуванню продукції Крюківського вагонобудівного заводу.

MVK platforma 13-7133 2

MVK platforma 13-7133 2
Міжвідомча комісія, засідання якої відбулося на Крюківському вагонобудівному заводі минулого тижня, схвалила нову розробку крюківських конструкторів – вагони-платформи моделі 13-7133 та 13-7133-01 на візках моделі 18-7055 з осьовим навантаженням 23,5 тс і дозволила їх серійне виробництво.

Konferencia 1

Konferencia 1
У середу, 6 листопада 2019 року, у заводському палаці культури відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації ПАТ «КВБЗ». У її роботі взяли участь обрані у підрозділах делегати, а також голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко, голова обласної галузевої профспілки Валерій Пухай. Розглянуто 12 питань порядку денного.

Dizel ispitaniya 2

Dizel ispitaniya 2
Днями новий дизель-поїзд ДПКр-3, створений на Крюківському вагонобудівному заводі, уперше покинув територію підприємства і відправився на випробування на залізницю. Як повідомив нам телефоном заступник головного конструктора пасажирського моторвагонного рухомого складу Іван Кутумов, поїзд зараз знаходиться на станції Новомосковськ-Дніпровський Дніпропетровської області. Тривають підготовчі роботи. Зокрема встановлюється обладнання для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань. Разом з групою спеціалістів КВБЗ на місці працюють фахівці Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В.Лазаряна, незабаром до них приєднаються працівники компанії Knorr Bremse.