Новини

Новини

превью222

превью222
На Reil Expo 2020 представник ПАТ «КВБЗ», начальник відділу перспективного розвитку та впровадження виробничих систем Олександр Піддубняк узяв участь у роботі круглого столу «REіндустріалізація – локалізація складної техніки». Разом з іншими експертами він виступив у дебатах.

 Зокрема, він сказав:

- Так, у нас є досвід локалізації при постачанні складної техніки в Україну після успішної реалізації першої черги проєкту с Дженерал Елекрик з постачання тепловозів.

На жаль, він раптово закінчився, незважаючи на те, що було укладено рамкову угоду на складання 225 тепловозів. А фактично Україна купила лише 30. Найсумніше, що ми не бачимо перспектив подальшої реалізації цього проєкту.

превьюю11

превьюю11
Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про враження від залізничної виставки Rail Expo 2020. Ось що він написав:

«Учора встиг відвідати залізничну виставку Rail Expo в Києві. Вкотре переконався: українські підприємства здатні забезпечити модернізацію залізничного рухомого складу. Для цього потрібна лише розумна державна промислова політика.

превью нью

превью нью
Сьогодні у Києві розпочала свою роботу Міжнародна спеціалізована виставка RAIL EXPO 2020, що триватиме протягом трьох днів, із 20 по 22 жовтня. ПАТ «КВБЗ» - серед активних і постійних її учасників. Делегацію підприємства на виставці очолює голова правління Максим Крамаренко.
Отже, серед експонатів виставки - нові розробки ПАТ «КВБЗ» у царині вантажного вагонобудування.

Четвер, 15 жовтня 2020 14:51

Працюють у режимі 24/7

колектив

колектив
Такий режим роботи не є винятковим сьогодні для працівників відділу технічного сервісу. Бо мають бути готовими будь-якої миті оперативно організувати і виконати сервісне чи гарантійне обслуговування продукції КВБЗ. 16 жовтня колектив цього мобільного підрозділу відзначить 25 років від дня його створення.

Приходько КВСЗ

Приходько КВСЗ
На сайті інформаційного агентства «Інтерфакс Україна» 9 жовтня поточного року в рубриці «Колонки» розміщено статтю голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька «Українські пасажирські вагони за бюджетні кошти – у виграші буде вся Україна». У ній Володимир Іванович наголошує, наскільки важливо втілити в життя презентований проект щодо закупівлі 100 пасажирських вагонів за бюджетні кошти. І підкреслює: така практика має стати постійною, а замовлення повинні отримати вітчизняні виробники. Пропонуємо цю статтю вашій увазі. Ії також можна прочитати на сторінці «Інтерфаксу» українською, російською та англійською мовами, а також у Фейсбуці – на сторінці агентства й на сторінці ПАТ «КВБЗ».

panorama

panorama
Протягом чотирьох днів, 30 вересня – 3 жовтня, у Кропивницькому триває VIII міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2020. У ній беруть участь більше 500 виробників техніки для підприємств агропромислового комплексу та виробників сільськогосподарської продукції.

2

2
Група фахівців різних служб Крюківського вагонобудівного заводу на чолі з головою наглядової ради Володимиром Приходьком беруть участь у роботі VIII міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020», що сьогодні розпочалася у Кропивницькому. Серед організаторів цього масштабного комунікаційно-виставкового заходу ‒ Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата, Кіровоградська облдержадміністрація.

IMG 5019

IMG 5019
Уже тиждень, з 23 вересня поточного року, регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ працює на новому маршруті: Черкаси – станція імені Т. Шевченка. Нагадаємо, з грудня 2019 року він курсував між Києвом та аеропортом Бориспіль. А нині змінив прописку.

Повна назва депо, розташованого в місті Сміла і де зараз обслуговується наш ДПКр-3-001, – оборотне моторвагонне депо станції імені Т. Шевченка (РПД-5). Структурно воно підпорядковане моторвагонному депо Христинівка (РПЧ-6), а далі – службі приміських пасажирських перевезень Одеської залізниці.