Четвер, 04 березня 2021 13:30

ВІТАЄМО ЖІНОК КВБЗ ЗІ СВЯТОМ!

vesenniy-podarok

vesenniy-podarok
Навряд чи багато людей пам’ятають, що у 1910 році в Копенгагені відбулася 2-а Міжнародна конференція працюючих жінок. І лідер жіночої групи соціал-демократичної партії Німеччини Клара Цеткін висунула ідею святкування Міжнародного жіночого дня. Вона запропонувала, щоб Жіночий день відзначався щорічно в кожній країні в один і той же день. Метою цього свята Цеткін назвала боротьбу жінок за свої права.

У сучасному суспільстві Міжнародний жіночий день – це свято, коли відзначаються досягнення жінок у політичній, економічній та соціальній сферах, йдеться про минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети.

День 8 Березня відзначається Організацією Об’єднаний Націй, а в деяких країнах, зокрема й в Україні є національним святом. Святкування вже не має за мету ствердження рівності, а вважається днем весни, жіночої краси, ніжності, душевної мудрості та уваги до жінки незалежно від її статусу і віку. Представники сильної половини людства можуть ще раз порадувати своїх коханих і рідних жінок подарунками і турботою.

Можна сказати, що це сімейне свято. Чоловіки вважають за обов’язок привітати матусь, дружин, сестер, коханих, доньок, внучок. І звичайно ж, колег у трудовому колективі.

sgswg

sgswg

f222

f222

f222222

f222222

Із великим задоволенням ми вітаємо з Міжнародним жіночим днем чималу когорту жінок Крюківського вагонобудівного заводу. В усі часи ви працювали і працюєте поряд із чоловіками у цехах і відділах, у корпусах і управліннях. На різних, нерідко відповідальних і керівних посадах виконуєте свої обов’язки ретельно, добросовісно, якісно. Ми цінуємо вас. Ваш внесок у результат праці й морально-психологічний клімат у колективі важко переоцінити. Бажаємо душевного тепла і належної уваги як на роботі, так і в сім’ях! Будьте завжди різними і красивими кожна по-своєму, будьте щасливими і здоровими!

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет ПАТ «КВБЗ»

foto2

foto2

foto222222

foto222222

foto22222222

foto22222222

foto22

foto22

foto22222

foto22222

fff22

fff22

 

 

Прочитано 125 разів