Понеділок, 22 лютого 2021 11:22

Володимир Приходько бере участь у форумі «Україна 30: інфраструктура»

prrr

prrr
Голова наглядової ради ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир Приходько запрошений взяти участь у форумі «Інфраструктура», що проходить у Києві 22-24 лютого 2021 року в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30». Як відомо, форум проходить за участю Президента України Володимира Зеленського, експертів та посадовців.

Сесія під назвою «Укрзалізниця: швидко, зручно, комфортно» відбудеться 23 лютого. Серед її спікерів – перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович, голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак, голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько, заступник міністра фінансів Олександр Кава, директор центру транспортних стратегій Сергій Вовк, керівник пасажирської компанії Укрзалізниці Олександр Перцовський, представник компанії Stadler.

Триватиме обговорення змін на краще на залізниці, відновлення залізничних шляхів, можливостей для бізнесу, комфортних перевезень. За аналогією дорожнього будівництва пропонується обговорити тему великого будівництва на залізниці.

AN1A9910

AN1A9910

AN1A9939

AN1A9939

Форум відбуватиметься у прямій трансляції. Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням https://ukraine30.com/infrastructure/
У свою чергу ми також інформуватимемо вас щодо пропозицій КВБЗ із розвитку транспортного машинобудування України. А також про те, що дасть розвиток галузей залізничного транспорту і транспортного машинобудування економіці України в цілому.

55807

55807

 

Прочитано 401 разів