Понеділок, 07 грудня 2020 11:59

Олександр Плескун вдруге очолив бюджетну комісію

023I1416

023I1416
Депутат міської ради, член наглядової ради ПАТ «КВБЗ», директор ТОВ «Юртрансервіс» Олександр Плескун очолив постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики. Таке рішення прийнято на першій сесії новообраної Кременчуцької міської ради VIII скликання.

Варто зазначити, що Олександр Володимирович очолював цю комісію і в складі міської ради минулого скликання. До неї увійшла також депутат міської ради, інженер із підготовки кадрів ПАТ «КВБЗ» Інна Петренко.

Ще один депутат-вагонобудівник, директор із персоналу, соціальних питань і режиму Олександр Нікіфоров увійшов до складу постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності.

Усього ж створено 7 депутатських комісій: із питань регламенту,  з питань бюджету, з питань житлово-комунального господарства, з питань промисловості та будівництва, з питань освіти, молоді та міжнародних відносин, із питань соцзахисту, охорони здоров’я, з питань екології та земельних відносин.
 
 
      

Прочитано 166 разів