Вівторок, 20 жовтня 2020 12:42

Крюківський вагонобудівний завод - учасник RAIL EXPO 2020

превью нью

превью нью
Сьогодні у Києві розпочала свою роботу Міжнародна спеціалізована виставка RAIL EXPO 2020, що триватиме протягом трьох днів, із 20 по 22 жовтня. ПАТ «КВБЗ» - серед активних і постійних її учасників. Делегацію підприємства на виставці очолює голова правління Максим Крамаренко.
Отже, серед експонатів виставки - нові розробки ПАТ «КВБЗ» у царині вантажного вагонобудування.

 

Це натурні зразки:
- вагон-цистерна для перевезення рослинної олії;
- 40-футовий вагон-платформа;
- вагон для перевезення зерна з обсягом кузова 124 м3;
- універсальний критий вагон для перевезення тарно-штучних та сипких вантажів.

цистерна

цистерна

зерновоз

зерновоз

критий

критий

На виставковому стенді підприємства гості та відвідувачі виставки ознайомлюються з пропозиціями і можливостями крюківських вагонобудівників у галузі транспорту соціального призначення – з виготовлення міжрегіональних двосистемних швидкісних електропоїздів, дизель-поїздів, міжрегіональних поїздів локомотивної тяги, пасажирських вагонів різних моделей, поїздів для метрополітенів. А також мають змогу отримати необхідну інформацію, матеріали, консультації, провести переговори.

робоча

робоча

platforma222

platforma222

Виставку RAIL EXPO 2020 недарма вважають головною залізничною подією України, бо збирає на своєму майданчику техніку й технології у царині колій як 1520 мм, так і 1435 мм. Це єдина в Україні виставка залізничної техніки, що відбувається у двох локаціях – у виставковому залі та на залізничних коліях, де експонується готова продукція вітчизняних і світових виробників рейкового транспорту.

У виставковій залі RAIL EXPO 2020 можна ознайомитися з новими досягненнями розробників та науковців за кількома напрямами: рухомий склад, інфраструктурні об’єкти і колійне господарство, інжиніринг, інформаційно-комунікаційні технології.

У цього міжнародного заходу - цікава та насичена програма. Заплановано ділові зустрічі, конференції, круглі столи та нагородження лідерів залізничної галузі. Зокрема, спеціалісти обговорюватимуть розвиток контейнерних перевезень, реформування залізниці, візьмуть участь у круглому столі на тему «Реіндустріалізація - локалізація складної техніки».

Прочитано 505 разів