Середа, 23 вересня 2020 15:12

Свято у трудовій сім’ї енергосиловиків

AN1A3610

AN1A3610
Енергосиловому цеху цього місяця сповнилося 75. Скільки всіляких подій, досягнень, імен, перетворень вмістили ці сім із половиною десятиліть! У кількатомному літописі цеху можна знайти багато цікавої інформації про те, як відбувалося становлення підрозділу, про керівників, які його очолювали, про роботу і громадське життя колективу, трудові династії й досягнення робітників цеху.

Це цікава і змістовна історія, яка постійно доповнюється новими фактами, фотознімками та іменами. Життя триває, час не стоїть на місці. Змінювалися керівники та структура підрозділу, розросталося його господарство, але незмінною була і залишається важливість енергосилового цеху в життєдіяльності підприємства.

Сергій Хома, який уже шостий рік очолює підрозділ, гідно продовжує справу своїх попередників Михайла Зав’ялова, Володимира Сороки, Максима Шеховця, Анатолія Юрченка, Олександра Карнауха. Він уміло координує дію служб свого підрозділу, які завжди працюють злагоджено. Оцінкою ж їх діяльності є безперебійна робота усіх систем життєзабезпечення підприємства.

У 2015 році в результаті реструктуризації до енергосилового приєднали ремонтно-будівельний цех, тож і обсяги завдань, і відповідальність за їх виконання в об’єднаного колективу зросли вдвічі.

Кожна дільниця, наче маленьке господарство, має свої специфіку і завдання. Зокрема служба енергетика та механіка цеху (керівники Леонід Замчій та Марина Савєльєва) ревізує роботу енергетичного устаткування, що забезпечує подачу енергоносія у підрозділи. Наразі вона розпочала поетапне переведення адміністративних будівель підприємства на енергозберігаючі системи освітлення.

Насосна станція «Мала Демурівка», станції перекачування СП-1, СП-3, промислових стоків та дільниця з їх очищення (майстер Юлія Сучкова) забезпечують зворотне водопостачання заводської системи. Колектив дільниці трансформаторів та електричних машин (майстер Людмила Печерова) традиційно виконує замовлення з ремонту електродвигунів і робить це гарантовано якісно.

AN1A3587

AN1A3587

За постачання стисненого повітря та гарячої води у заводські підрозділи відповідає колектив дільниці, яку очолює Олександр Кандиба. А доставка газу, вуглекислоти, кисню – прерогатива дільниці з експлуатації, ремонту газопроводів та газового устаткування ГРП, ГРУ, виробництва вуглекислоти, реагентного господарства і зворотного водопостачання (майстер Олег Подколзін).

Заслуговує поваги мобільна команда ремонтно-експлуатаційної дільниці (старший майстер Віктор Костенко та майстер Любов Скрипка). Вона завжди швидко усуває наслідки аварій, що іноді трапляються на заводських мережах тепло- та водопостачання, виконує їх капітальні ремонти.
Окрім перелічених видів робіт, трудівники ремонтно-будівельного виробництва, що вже п’ятий рік працює у складі підрозділу, виконують ремонтні та будівельні роботи як на території заводу, так і за його межами. Цей напрям очолює Анатолій Мамчіч. Наразі його команда ремонтує покрівлю корпусу вантажного вагонобудування, лагодить м’які покрівлі інших підрозділів підприємства.

Бригада Сергія Щербакова білить і фарбує стіни та стелі прольотів виробничих підрозділів. Ремонти автошляхів, облаштування фундаментів – це вже справа колективу дільниці промислового будівництва (бригадир Валерій Курішко). Про зовнішній вигляд заводських будівель турбуються маляри-професіонали бригади Любові Єлісєєвої. Вироби з деревини за замовленнями підрозділів виготовляють робітники дільниці основного виробництва (начальник Людмила Севостьянова). Колектив дільниці нестандартного устаткування (старший виконроб Анатолій Козка) виготовляє комплектуючі для продукції загального машинобудування та бере участь у ремонті м’яких покрівель заводських підрозділів. А от якщо потрібно підвести й підключити енергокомунікації до нового обладнання, виконати монтаж вентиляційної системи, виготовити й під’єднати необхідне оснащення, ці роботи професійно виконає бригада Олександра Величка дільниці капітального ремонту, модернізації електрообладнання та вентиляції.

AN1A3624

AN1A3624

Кожний колектив цеху, немов маленький гвинтик великого механізму, дуже важливий. Як і кожен із 262 працівників підрозділу, які сумлінно трудяться на різних позиціях, ніколи не забувають про своїх ветеранів і беруть активну участь у громадському житті підприємства. Разом вони - колектив, одна велика трудова сім’я. Тож нехай у ній завжди панує злагода. З ювілеєм цеху вас, дорогі наші енергосиловики!

Прочитано 165 разів