Середа, 26 серпня 2020 15:41

Промофільм «Крюківський вагонобудівний завод» – на YouTube та у Facebook

промо1

промо1

Змістовний і динамічний проморолик про діяльність Крюківського вагонобудівного заводу, нещодавно розміщений на сайті й сторінці підприємства в популярній соціальній мережі «Фейсбук», а також на YouTube, без сумніву, зацікавить кожного, хто пишається Україною та досягненнями своїх співвітчизників. Це сучасна презентація діяльності одного з найпотужніших машинобудівних підприємств держави, у продукції якого в ідеальних пропорціях поєдуються сучасність і традиції.

За шість із половиною хвилин ви отримаєте інформацію про асортимент виготовлюваної продукції, технічні й виробничі можливості, кадровий потенціал, географію постачань підприємства і побачите, якою має бути сучасна залізнична техніка. Дізнаєтеся, як на одному виробничому майданчику можна створювати вантажні вагони й понад 50 різновидів вагонів соціального призначення, тягову й комунальну техніку, ескалатори для метрополітену та іншу продукцію.

вагоны к проморолику

вагоны к проморолику

Щоб стисло і максимально повно висвітлити діяльність нашого підприємства, працівникам Київської компанії «ІDEA МEDIA GROUP» довелося попрацювати не одну годину і не один день. У зйомках проморолика було задіяно кілька відеокамер, освітлювальну техніку й квадрокоптер, щоб повною мірою продемонструвати вражаючі масштаби виробничого майданчика Крюківського вагонобудівного заводу.

панорама

панорама

Злагодженій команді медійників допомагав начальник рекламної служби підприємства Сергій Клименко, який координував процес відеозйомки й співпраці з керівниками напрямів і підрозділів. Переконані, що результат спільної праці вам сподобається, а ті, хто про Крюківський вагонобудівний завод знав лише з чуток, обов’язково захочуть дізнатися про нього якомога більше, придбати його продукцію або стати причетними до її створення. Тож не зволікайте з переглядом проморолика «Крюківський вагонобудівний завод», який має україно-, англо- та російськомовну версії.

 україномовна версія відео

 російськомовна версія відео

 англомовна версія відео

 відео на facebook  

Прочитано 629 разів

Медиа

Крюківський Вагонобудівний Завод