Середа, 26 серпня 2020 12:46

Вагонзавод продовжує модернізувати виробництво

привью

привью
Незважаючи на загальноекономічний спад в країні, викликаний пандемією й іншими глобальними негараздами, Крюківський вагонобудівний завод продовжує розвиватися й модернізувати виробництво для зниження трудомісткості й собівартості продукції. Так, нещодавно завершилася планова реконструкція дробоочисної дільниці корпусу вантажного вагонобудування.

Працівники енергосилового цеху та корпусу вантажного вагонобудування демонтували систему вентиляції, стару дробоочисну лінію. На її місці облаштували фундамент, експлуатаційний майданчик для встановлення нового обладнання і проклали рейковий шлях для транспортування металопрокату з відкритої естакади корпусу в зону обслуговування дробоочисної установки. Роботи ці виконуватимуться за допомогою візка вантажопідйомністю 20 тонн, який рухає потужний коловорот.

Вибором необхідного обладнання займалися працівники служби головного металурга технологічного управління. «Ми мали п’ять комерційних пропозицій, докладно їх вивчали разом із колегами з інших підрозділів, - розповів провідний інженер-технолог Андрій Матвєєв. – Брали до уваги найменші деталі. У результаті зупинилися на пропозиції німецької фірми «SAPI», з якою вже співпрацювали раніше. Придбане в неї обладнання добре зарекомендувало себе в процесі експлуатації. Нова, виготовлена цією фірмою установка є унікальною, бо спроєктована за індивідуальним замовленням, за нашим технічним завданням. Ми ж у свою чергу за кресленнями німецьких колег розробили планувальне рішення, прив’язавши його до можливостей нашого виробничого майданчика».

333

333

30 липня працівники корпусу вантажного вагонобудування разом із представниками фірми-постачальника розпочали монтаж обладнання. Їм довелося задіяти в цьому процесі навіть 70-тонний кран, адже основна частина камери важить 22,5 т. І вже 18-19 серпня завершили монтаж і підключили електроживлення, вентиляцію, подавання стисненого повітря. А 20 серпня представник фірми-постачальника провів теоретично-практичне заняття для працівників КВБЗ, які будуть керувати цією машиною та обслуговувати її.

2 станок

2 станок

Заступник начальника корпусу з підготовки виробництва Микола Айрапетян поділився планами: «Ось на цей спеціально обладнаний майданчик візок доставлятиме метал, на місце складування його переміщатиме мостовий кран. Поруч іще плануємо встановити консольний кран. У холодну пору року для обігрівання приміщення та металу, на якому не повинно бути найменших ознак обледеніння, будемо використовувати чотири установки UFO».

Розповів Микола Павлович і про принцип роботи камери, на яку покладає великі надії: «Сподіваюся, що незабаром матимемо достатні обсяги планових завдань на виготовлення вантажних вагонів. Та з її допомогою бездоганно очищатимемо поверхні листового металу для складання виробів із використанням спеціального лакофарбового покриття (цистерни, довгобазові платформи, ескалатори). Принцип роботи подібний до старої дробоочисної установки, проте на ній більшість процесів чистильники виконували вручну.

444

444

Тут же маємо повну автоматизацію: метал товщиною від 3 мм, шириною до 2,4 м і довжиною 10 м кран переміщає на роликовий конвеєр (рольганг). Після ввімкнення він подає метал безпосередньо в середину камери, де відбувається чищення дробом та щітками. Звідти лист металу або профільний прокат, уже очищений і готовий стати частиною нового вагона, виходить на інший рольганг. Камера достатньо проста у використанні та обслуговуванні, наші чистильники, слюсарі, електрики пройшли курс навчання від виробника, поставили низку запитань представнику компанії, детально розглянули принципи роботи систем камери».

Прочитано 402 разів