Четвер, 06 серпня 2020 08:16

Колектив управління виробництвом відзначив 90-ліття

023i9019

023i9019

Першого серпня управлінню виробництвом сповнилося 90 років. Дата значуща. Багато виготовлено продукції, немало труднощів подолано, а ще більше зроблено висновків, що базуються на досвіді кількох поколінь вагонобудівників.

Сьогодні основне завдання підрозділу – це організація злагодженої роботи конструкторів, технологів та самого виробництва. Його спеціалісти займаються плануванням і контролюють дотримання графіків роботи підрозділами заводу. Координують безперебійний випуск основної продукції та підготовку виробництва для складання нової.

AN1A4267

AN1A4267

На підприємстві вже виготовлено 518887 вантажних вагонів 64 моделей. У галузі транспорту соціального призначення за період з 2002 по 2020 роки складено та реалізовано 640 пасажирських вагонів 27 моделей, 10 вагонів для двох міжрегіональних потягів локомотивної тяги, 18 вагонів для 2 міжрегіональних двосистемних швидкісних електропоїздів, 2 тривагонні дизель-поїзди, 27 поїздів метро (135 вагонів). І це вже не кажучи про широку номенклатуру виробів загального машинобудування, що складає 130 тисяч тонн роликових та ковшових контейнерів, комунальну техніку та інше.

ув3

ув3

ув2

ув2

 

Управління виробництвом складається з декількох підрозділів. Зокрема це служба виробництва вантажних вагонів та запчастин залізничного транспорту, служба виробництва транспорту соціального призначення та служба виробництва загального машинобудування. Також у цю структуру входить і диспетчерська служба.

 

до спогадів ветерани ув

до спогадів ветерани ув

Керівництво управління завжди на зв’язку з колишніми працівниками, із повагою ставиться до своїх ветеранів. Їхні досвід та напрацювання є безцінними. Також вони регулярно запрошуються на заходи, що влаштовують на заводі та в колективі. Ось і цього року, буквально за тиждень до святкової дати, в управління завітали колишні працівники. Спілкувалися, ділилися спогадами та пили чай зі смачним короваєм.

 

ув спадкоємність поколінь

ув спадкоємність поколінь

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет, колектив ПАТ "КВБЗ" щиро вітають працівників управління виробництвом з ювілеєм. Бажаємо і надалі гідно утримувати свої позиції та примножувати добру славу підрозділу, вписуючи нові сторінки в багату історію нашого підприємства.

Прочитано 184 разів