Понеділок, 03 серпня 2020 14:03

Відділ кадрів. 90 років становлення

Знайомство з Крюківським вагонобудівним починається у відділі кадрів, працівники якого першими зустрічають майбутніх трудівників КВБЗ. Вони фіксують етапи трудової біографії вагонобудівників від їх першого дня роботи на заводі до звільнення.

1 серпня 2020 року колектив відділу кадрів відзначив ювілей - 90 років.

6 березня 1930 постановою № 13/466 Ради праці і оборони Крюковські майстерні були перейменовані в Крюківський вагонобудівний завод. А влітку підприємство отримало перше державне завдання на виготовлення 8000 двадцятитонних платформ. Для виконання цього завдання на заводі були створені нові відділи, цехи. Потрібні були люди. Тривав прийом на роботу. Новий відділ кадрів розташувався в лівому крилі будівлі центральної прохідної.


Сьогодні кадрова служба підприємства - це мобільний згуртований колектив професіоналів. Відділ постійно розвивається відповідно до вимог трудового законодавства України, розширюються його функції, впроваджуються нові прогресивні напрями діяльності, застосовуються сучасні методики роботи з персоналом і соціально-психологічного тестування при підборі фахівців.

Значна увага на заводі приділяється адаптації робочих, підготовці керівників, формування резерву кадрів, оцінці професійної відповідності трудівників, мотивації праці. Всі ці питання охоплює діяльність відділу кадрів. Загалом підрозділ працює за чотирма напрямками: аналіз і облік кадрів, управління і розвиток персоналу, соціально-психологічна підтримка і навчання трудівників підприємства.
З 2014 року у складі цього підрозділу працює навчально-виробничий центр, для оперативного забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами вчить вагонобудівників робітничими професіями, здійснює підготовку і перепідготовку фахівців різних спеціальностей, організовує курси з освоєння нових методик, видів і напрямків діяльності. Працівники підприємства мають чудову нагоду без відриву від виробництва підвищувати кваліфікацію в професії в навчальних кабінетах центру.


Тому незважаючи на свій 90-річний вік, відділ кадрів - це сучасний підрозділ, який займається не тільки прийомом на роботу і переоформленням працівників, а й здійснює весь комплекс підготовки персоналу для його подальшого розвитку і забезпечення підприємства професійними кадрами.

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет, колектив ПАТ "КВБЗ" вітають колектив відділу кадрів з 90-літтям від дня створення. Наснаги, успіхів, нових досягнень.

Прочитано 198 разів