Понеділок, 03 серпня 2020 13:10

Вітаємо колектив управління закупівель та маркетингу з 90-літтям


Свій 90-ий день народження цього місяця відзначає управління закупівель і маркетингу  – підрозділ, який забезпечує завод необхідними для роботи матеріалами, комплектуючими й сировиною, здійснює облік матеріальних цінностей.

У колективі трудяться 93 спеціалісти. У структурі управління працюють відділ металів, допоміжних матеріалів, підготовки виробництва і будівництва, зовнішньої кооперації, транспорту соціального призначення, бюро маркетингу  планування та обліку фінансових ресурсів, бюро договорів і група технічного сервісу.

Завод постійно освоює нові високотехнологічні види продукції. Відповідно розширюється список необхідних для їх виготовлення матеріалів і комплектуючих. УЗіМ інтенсивно моніторить ринок пропозицій, шукає альтернативних постачальників, здійснює тривалу переговорну діяльність, укладає угоди, проходить безліч погоджувальних процедур й контролює весь маршрут придбаних товарів від підписання договорів до прибуття  на підприємство і видачі у виробництво.

Якщо раніше деякі матеріали купували комплектами, нині доводиться домовлятися за кожну позицію окремо, а це додаткові зусилля та час. Тож спеціалісти підрозділу активно застосовують нові інформаційні технології. На заводі не було жодного зриву графіка виробництва за вини УЗіМу.

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет, колектив ПАТ "КВБЗ" щиро вітають колектив управління закупівель та маркетингу з ювілеєм від дня створення. Успіхів вам, розвитку та добробуту.

Прочитано 203 разів