Вівторок, 30 червня 2020 14:47

Законопроєкт про локалізацію 3739: українські машинобудівники заслуговують на рівні умови з іноземними конкурентами

Zakonoproekt Lokalizacia 4

Zakonoproekt Lokalizacia 4
Законопроєкт про локалізацію пропонує ринок тим інвесторам, які вкладають у виробництво в Україні. Хочеш отримати контракт, оплачений грошима українських громадян, розмісти або локалізуй виробництво в Україні. Створи робочі місця для українських громадян і заплати податки в бюджет українського міста.

Директор з економіки, фінансів та перспективного розвитку ПАТ «КВБЗ» Ігор Манаєнков, технічний директор компанії Олексій Гречкін взяли участь у презентації законопроєкту про локалізацію № 3739, що відбулася 26 червня 2020 року у Львові, на базі концерну «Електрон».

Цей всеукраїнський форум відбувся за участю народних депутатів Дмитра Кисилевського, Роксолани Підласої. Федерацію роботодавців України представляли Дмитро Олійник, Руслан Іллічов. Серед учасників – директори і власники великих машинобудівних підприємств України.

Zakonoproekt Lokalizacia 3

Zakonoproekt Lokalizacia 3

Zakonoproekt Lokalizacia 1

Zakonoproekt Lokalizacia 1

Ініціативу щодо проведення такої зустрічі-презентації підтримала мерії Львова, Ужгорода, Львівська ОДА. Висвітлювали подію численні представники ЗМІ.

Отже, 24 червня 2020 року зареєстровано законопроєкт про локалізацію – ключова ініціатива у сфері промислової політики, спрямована на розвиток машинобудування.

Співавторами законопроєкту виступили народні депутати Дмитро Кисилевський, Дмитро Наталуха, Роксолана Підласа, а також великий авторський колектив голів депутатських фракцій і груп, парламентських комітетів, членів комітету економічного розвитку та інших комітетів. Усього 37 співавторів. Він розроблений у співпраці з Федерацією роботодавців України.

Zakonoproekt Lokalizacia 2

Zakonoproekt Lokalizacia 2

Щодо законопроєкту Дмитро Кисилевський написав у Фейсбуці: «Рік за роком наша країна втрачає промисловий потенціал - експортуємо все більше сировини і нарощуємо імпорт високотехнологічної продукції. Ми оголошуємо перемогою закупівлю американських локомотивів і французьких вертольотів. Радіємо придбанню польських трамваїв і білоруських тролейбусів.

Коронавірус посилив плачевний стан української промисловості, яка і без того падає вже 11-й місяць поспіль. На жаль, наша країна не має можливості «залити грошима» свою економіку, як це зробили США, ЄС і Китай. Але можемо вимагати, щоб товари, які купує держава, були частково або повністю зроблені в Україні. Точно так, як це давно зробили інші країни.

Так, у США і ЄС рівень проникнення імпорту в публічні закупівлі не перевищує 5%, в Україні - близько 50%. США, ЄС і навіть країни СНД віддають перевагу власним виробникам - у них діють відповідні закони. У США - Buy American Act, в ЄС директива 2014/25 / ЄС, що дозволяє замовнику відхилити тендерну пропозицію у низці галузей, якщо частка європейської складової менше 50%.

Законопроєкт про локалізацію пропонує ринок тим інвесторам, які вкладають у виробництво в Україні. Хочеш отримати контракт, оплачений грошима українських громадян, - розмісти або локалізуй виробництво в Україні. Створи робочі місця для українських громадян і заплати податки в бюджет українського міста.

Приклад. Якщо Укрзалізниця хоче купити локомотив GE, Alstom, Siemens або будь-який інший – будь ласка. Але за умови, що вони здійснять 30% локалізацію виробництва. Мерія міста хоче придбати сміттєвоз Mercedes - немає проблем. Його можна купити у будь-якої компанії, яка на шасі Mercedes зробить кузов, гідравліку й інше в Україні. Тролейбус - аналогічно. Є українські виробники тролейбусів, є такі підприємства, як Південмаш, що можуть робити локалізацію імпортних тролейбусів».

Співавтори законопроєкту прорахували економічний ефект від його прийняття та впровадження:
- зростання ВВП на 3,9% протягом 3-5 років;

- створення 62,5 тис. нових робочих місць;

- зростання податкових відрахувань приблизно на 8%.

У чому суть законопроєкту:
- вимога локалізації поширюється на 4 підгалузі машинобудування: залізничний транспорт, міський пасажирський транспорт, комунальна техніка і спецтехніка, енергетичне машинобудування;

- передбачає вимогу локалізації на рівні 25-40% на початковому етапі;

- тимчасовий захід - на 10 років;

- локалізація є кваліфікаційним критерієм для участі в закупівлі. Здатний забезпечити локалізацію - візьми участь в тендері і конкуруй;

- методику визначення ступеня локалізації затверджує Кабінет міністрів;

- в Україні існує конкуренція місцевих виробників або локалізаторів за тими товарними позиціями, що пропонуються для локалізації.

Львів'яни, зокрема президент концерну «Електрон» Юрій Бубес, показав гостям завод, виробництво, успішно відбулася виставка-презентація нової техніки і технологій. Господарі та гості висловили свою позицію у виступах перед пресою, відповіли на запитання журналістів.

Серед ораторів на форумі у Львові - Ігор Манаєнков. Він разом із колегами впевнений, що українські машинобудівники заслуговують мати рівні умови зі своїми іноземними конкурентами. А українські громадяни - гідну роботу і зарплату у своїй країні.

Мер Ужгорода Богдан Андрєєв, голова Львівської ОДА Максим Козицький підкреслили: головне, що законопроєкт спрямований на створення нових робочих місць. Адже податки з фізичних осіб становлять основну частину доходу до бюджетів міст, обласних центрів. Тому вони підтримали ініціативу народних депутатів, ФРУ, промисловців.

Номер законопроєкту про локалізацію 3739.

Прочитано 376 разів