П'ятниця, 29 травня 2020 15:16

Кременчук відзначив 110-річчя з дня народження Івана Приходька

110 let Ivan Prihodko 1

110 let Ivan Prihodko 1
Щорічно наприкінці травня Кременчук і його жителі віддають данину пам'яті своєму почесному громадянину Івану Приходько. У цьому році – 110 років від дня народження директора двох промислових заводів-гігантів – Крюківського вагонобудівного та Кременчуцького автомобільного заводу.

На КВБЗ свято шанують заводські традиції. Одна з них – щороку, 29 травня, в день народження Івана Митрофановича, покладати квіти до барельєфа по вулиці Івана Приходька, на його могилі, до меморіальних дощок на КрАЗі і будівлі музею історії Крюківського вагонобудівного заводу.

Не став винятком і нинішній, складний у всіх відношеннях, рік. Трохи змінили формат, враховуючи, що в Україні діє карантин. Цього разу не було традиційного мітингу біля заводського музею. Зате квітів було багато. Невеликими групами приходили заводчани – сім'я Приходько, ветерани, керівники ПАТ «КВБЗ», профспілкові, молодіжні лідери підрозділів – і покладали їх до пам'ятної дошки на стіні музею в пам'ять про неординарну особистість, людину, яка присвятила своє життя служінню народу, своїй країні.

110 let Ivan Prihodko 8

110 let Ivan Prihodko 8

110 let Ivan Prihodko 3

110 let Ivan Prihodko 3

110 let Ivan Prihodko 2

110 let Ivan Prihodko 2

110 let Ivan Prihodko 5

110 let Ivan Prihodko 5

Життя Івана Приходько – яскравий приклад відповідального, чесного, безкомпромісного ставлення до людей і улюбленій справі. Звання Героя Соціалістичної Праці, почесного громадянина Кременчука, те, що його ім'ям названо одну з вулиць міста, барельєфи і пам'ятні дошки на підприємствах, які він очолював, – зримі символи вдячності нащадків.

Важко навіть уявити собі, як можна було зробити так багато і як все це могло вміститися в одне людське життя. Здається, буде справедливим стверджувати, що для Кременчука та його мешканців за всю історію міста так багато не зробив жоден інший керівник.

110 let Ivan Prihodko 6

110 let Ivan Prihodko 6

Прочитано 557 разів