Четвер, 21 травня 2020 09:28

Полтавська обласна рада профспілок виступила за інтереси вітчизняного виробника – КВБЗ

Profsoyuzi may 1

Profsoyuzi may 1
Голова Полтавської обласної ради профспілок, член ради Федерації профспілок України Валерій Пухай направив листи Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорю Петрашку, керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку, а також голові Виконавчого комітету реформ Міхеїлу Саакашвілі. У них йдеться про профспілковий аспект проблеми вітчизняного постачальника електровозів, а значить, про задоволення інтересів працівників – членів профспілки. Від імені працівників Полтавщини Валерій Пухай просить сприяти розв’язанню проблем, які суттєво гальмують розвиток вітчизняного машинобудування, зокрема колективу КВБЗ. Подаємо документ повністю.

Про профспілковий аспект проблеми вітчизняного постачальника електровозів

Полтавська обласна рада профспілок та обласна організація профспілки працівників машинобудування та металообробки України, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність за збереження трудових колективів та задоволення інтересів трудівників в умовах подолання наслідків пандемії Covіd-19, з особливою увагою стежать за станом справ на одному з головних наповнювачів бюджету області – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».
Доводиться визнавати, що накопичений в останні роки досвід плідного співробітництва адміністрації підприємства з профспілковою організацією у сфері виконання взаємних колдоговірних зобов'язань щодо паралельного зміцнення виробничого потенціалу і задоволення інтересів працюючих, наразі не знаходить подальшого розвитку не лише через об'єктивні форс-мажорні обставини, а й через управлінські прорахунки, зволікання з принциповими рішеннями, невиконання вже узгоджених домовленостей, ігнорування очевидно вигідних стратегій вищими щаблями державних інституцій.

Економіка України щорічно втрачає успішні підприємства і навіть галузі. Відтак колектив і профспілка кременчуцьких вагонобудівників, з огляду на неминучу кризу вже найближчими часами, вимагає конкретної відповіді Кабінету міністрів, Укрзалізниці, Офісу Президента України на запитання щодо все ще невизначеної долі вітчизняного товаровиробника. Якщо у попередні роки наші тривоги були пов'язані з недостатньою підтримкою підприємства у його намаганні якомога повніше використати дійсно потужний потенціал на користь української економіки, то сьогодні, на наш погляд, треба говорити про надзвичайний стан і заходи порятунку національного машинобудування. Немає потреби акцентувати увагу на соціальних наслідках можливої помилки – вони будуть катастрофічними.

Profsoyuzi may 2

Profsoyuzi may 2

В останні роки в Україні спостерігається зростаюча залежність від імпорту продукції, зокрема, тієї, яку можуть виробляти вітчизняні галузі. Наразі йдеться про проект із закупівлі 205 електровозів для Укрзалізниці. КВБЗ та інші підприємства наполягають на локалізації виробництва електровозів в Україні, щоб завантажити працівників і сприяти збереженню економіки.

Федерація роботодавців України подала низку документів і розрахунків до Офісу Президента, Прем’єр-Міністру, Кабінету Міністрів - Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, в яких мовою цифр доведено, що зазначений проєкт має усі підстави іменуватися «локомотивом» нашої економіки, якщо процент локалізації буде до 50%. Тільки за такої умови додаткові надходження до бюджетів та фондів складуть близько 200,8 млн. євро, економія видатків по безробіттю – 76 млн. євро; буде створено близько 4,8 тис. робочих місць; дохід працюючих у вигляді заробітної плати складе близько 18,5 млн. євро на рік, що в свою чергу стимулює споживчий попит на ринку; можна очікувати на щорічне зростання ВВП мінімум на 3,74 млрд. грн.

Поділяємо оптимістичні сподівання голови наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» Володимира Приходька на обіцяну Укрзалізницею переорієнтацію інвестиційної програми компанії на співпрацю з вітчизняними товаровиробниками. Однак, як показує багаторічна практика боротьби колективу за замовлення, обіцяне далеко не завжди означає виконане.

Профспілкова сторона у рамках законодавчих повноважень на представництво інтересів своїх членів наполягає на прискоренні необхідних політичних рішень щодо створення Національної стратегії локалізації на державному рівні, оголошення мораторію на замісний імпорт, інші преференції вітчизняному виробнику, зокрема, стосовно ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Розраховуємо, що заявлені Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм «побажання щодо співпраці з Крюківським вагонобудівним заводом» не виявляться у підсумку вигодами корейської Хюндай, як це сталося в 2012 році із закупівлею десяти її поїздів. Надто довго КВБЗ перебуває у стані «переговорного процесу» і в цьому висновку профспілки на боці голови правління - директора ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка.

Просимо врахувати нашу думку.

З повагою, голова Полтавської обласної ради профспілок, член Ради Федерації профспілок України
Валерій ПУХАЙ.

Прочитано 471 разів