Четвер, 07 травня 2020 13:33

ФРУ зібрала близько 40 провідних підприємств за круглим столом для розмови про долю проекту локалізації виробництва електровозів в Україні

Krugliy stol 3

Krugliy stol 3
6 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція - круглий стіл під егідою Федерації роботодавців України, яка запросила для серйозної розмови керівників Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Укрзалізниці та близько 40 провідних вітчизняних підприємств машинобудування, наукових установ. Долучилися журналісти спеціалізованих та суспільно-політичних ЗМІ. У ході конференції одночасно перебували в мережі до 50 осіб.

Порядок денний - обговорення можливостей українських підприємств і необхідних умов для реалізації проекту по локалізації виробництва 205 електровозів в Україні на рівні не менше 50%. А також обговорення базових підходів до вибудовування даного і подібного роду проектів у нашій країні, визначення ключових моментів, необхідних для залучення до них української промисловості.

Коротко нагадаємо, що ще 16 квітня ФРУ оприлюднила звернення до Прем’єр-міністра України. У ньому говорилося про загрози для економіки України, які несуть криза, пандемія коронавирусу, дефіцит державного бюджету. Тим часом зростання залежності України від імпорту продукції з високою доданою вартістю, в тому числі такої, яку можна виробляти в нашій країні, набуває загрозливих масштабів.

Тому першочерговим і дієвим інструментом може стати залучення на пріоритетній основі місцевих ресурсів при здійсненні державних закупівель та надання замовлень українським або іноземним підприємствам, які мають значну локалізацію виробництва в Україні. Використання вимог щодо локалізації - давня й успішна практика багатьох країн світу. Тоді ж ФРУ оприлюднила презентацію «Локалізація високотехнологічної продукції - нвестиції в майбутнє України», а також методики розрахунку відсотка локалізації та ціни з урахуванням життєвого циклу виробу.

У зверненні від 16 квітня й було запропоновано провести зустріч всіх зацікавлених сторін за круглим столом на майданчику ФРУ.

Модератор круглого столу, генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов перед початком уточнив склад учасників. На зв’язку не виявилося представників МІУ, УЗ. Конференцію почали в надії, що вони підключаться по ходу.

Krugliy stol 2

Krugliy stol 2

Руслан Іллічов зазначив, що УЗ оголосила відбір учасників проекту поставки електровозів для формування короткого списку, вказавши стартову локалізацію 15%. Українські виробники наполягають на 50%. Адже очікувана ціна контракту - 1 млрд. євро. Неважко порахувати, скільки грошей залишиться в країні при локалізації в 15 і 50% відповідно. Розрахунки саме такого рівня локалізації представлені Федерацією в Офісі Президента України, Прем’єр-міністру, в Мінекономрозвитку.

Krugliy stol 6

Krugliy stol 6

Першим слово для виступу було надано голові наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимиру Приходьку. Він звернувся до колег, які є учасниками відомих національних проектів у галузі пасажирського транспорту. До таких відносяться створення сімейства пасажирських і спеціальних вагонів в 2000-2019 роках за участю іноземних партнерів. Локалізація понад 75%. Створення поїздів метрополітену. Локалізація понад 60%. Створення міжрегіональних електропоїздів ЕКр1. Локалізація понад 70% з першого зразка. Глибока модернізація поїздів метро. Локалізація понад 50%. Створення дизель-поїздів ДПКр-2 і ДПКр-3. Локалізація понад 55% з першого зразка. І тільки в проєкті по 30 тепловозах GE локалізація була до 10%.

Цифри і факти говорять самі за себе. Володимир Іванович подякував колегам за спільну роботу і висловив упевненість, що вона триватиме й далі. Проаналізував, чому не вдалося досягти більш високого рівня локалізації в проекті з GE. «Не можна сказати, що цього не хотіла «американська сторона». Цього не дала їй зробити «українська сторона» - уряд, Укрзалізниця. Помилка або умисел - розсудить історія» - підкреслив він. В угоді, яка передбачала постачання 225 тепловозів, не було зазначено відсоток локалізації з прив’язкою до випуску по роках. Можна сказати, усе робилося стихійно. Ось і зупинилися на річному контракті - 30 тепловозах.

Схоже, що ситуація може повторитися в проєкті поставки 205 електровозів. УЗ заявила про 15% стартової локалізації без прив’язки до графіка закупівлі по роках. Необхідно говорити мінімум про 35% з першого зразка з подальшим підвищенням.

«Наше завдання - бути почутими на рівні уряду, виробити і прийняти правильне рішення», - закінчив виступ Володимир Іванович.

Krugliy stol 4

Krugliy stol 4

Активними учасниками круглого столу стали керівники компаній «Інтерпайп Україна», «Алюмаш» з Дніпра, «Укрелектроапарат», «Трансприлад» з Хмельницького, заводів «Екватор» з Миколаєва, «Імпульс» з Сєвєродонецька, «Хартрон-Експрес», «Електроважмаш» з Харкова. Виступили також представники Полтавського тепловозоремонтного, Смілянського електромеханічного заводів, фірми «Атор», інжинірингової компанії «Восток», української науки - УкрНДІВ, Дніпровського Національного університету залізничного транспорту та інші.

Усі вони були одностайні: підприємства, установи хочуть і можуть взяти участь в проекті поставки електровозів та іншої продукції машинобудування. Є кадри, розробки, технічні можливості. Вони говорили, що українським машинобудівникам під силу здійснити національний проект створення локомотивів. Локалізацію в країні складної технічної продукції, яку Україна купує по імпорту, потрібно закріпити законодавчо. Діяти необхідно злагоджено і рішуче, тому що на кону доля галузі машинобудування.

Учасники круглого столу наполягали на необхідності терміново ввести прозорі правила гри шляхом прийняття розпорядчих документів Кабміну, затвердити методики і нормативну базу визначення відсотка локалізації та встановлення його рівня при поставці складної техніки в Україні. Для українських виробників дуже важливо знати на першому етапі терміни початку і закінчення провадження.

Вони розуміють, що без втручання уряду проект закупівлі електровозів може пройти без застосування високого рівня локалізації, а вітчизняні виробники в черговий раз залишаться ошуканими.

Тому звучало прохання до Кабміну втрутитися в ситуацію і забезпечити перегляд Укрзалізницею умов конкурсного відбору постачальників електровозів. Зокрема збільшити мінімально можливий відсоток локалізації з першої одиниці, розробити графік підвищення цього рівня по роках. Ввести методику визначення рівня локалізації, яка буде застосовуватися в цьому та інших проектах, передбачити критерії оцінки учасників залежно від рівня локалізації та оцінки життєвого циклу продукції.

Поки що незрозуміло, який очікуваний термін поставки дослідного зразка, коли планується початок серійних поставок і їх кількість по роках? Хто буде проводити відбір потенційних виробників в Україні? Як у тендерній документації буде оцінюватися перевищення запланованого показника локалізації над мінімальним? Чи буде це перевагою?

Вирішено за підсумками зустрічі підготувати звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністрів інфраструктури, Мінекономрозвитку, в якому викласти всі ці питання і пропозиції.

Представник Мінекономрозвитку Олександр Задорожний підтримав ініціативи круглого столу. У той же час усі були розчаровані неучастю в круглому столі Мінінфраструктури та Укрзалізниці. Їх позицію, на жаль, почути не вдалося.

Учасники форуму подякували ФРУ, яка є координатором роботи щодо консолідації зусиль уряду і вітчизняних підприємств, зацікавлених взяти участь у проекті локалізації 205 електровозів. Відкритий і чесний діалог, обмін думками за круглим столом покликані стати важливим кроком у подальшій роботі.

Krugliy stol 1

Krugliy stol 1

Прочитано 824 разів