Середа, 22 квітня 2020 19:31

Володимир Приходько: «Повністю підтримую заяву правління Укрзалізниці щодо поглиблення локалізації виробництва»

Lokalizacia 8

Lokalizacia 8
На сайті УЗ вчора, 21 квітня, з’явилася повідомлення «Укрзалізниця зацікавлена у поглибленні локалізації виробництва». Зокрема в ньому говориться, що збільшення локалізації виробництва сприятиме економічному зростанню України. З цією метою компанія планує переглянути свою інвестиційну програму заради підтримки українських виробників. Такі плани озвучив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.

Ми попросили голову наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» (ПАТ «КВБЗ») Володимира Приходька прокоментувати новину. Ось що він сказав:

Lokalizacia 7

Lokalizacia 7

- Безумовно, я вітаю цю заяву. Як кажуть, обома руками «за». Дуже важливо, що про це говорить  член правління Укрзалізниці. Він відповідає за цей напрям і діє як професіонал. Особливо в частині, де Франтішек Буреш говорить, що «українська залізнична галузь може бути чудовим партнером із розвитку  економіки країни, й Укрзалізниця має взяти на себе провідну роль у цьому процесі. Ми перебуваємо на порозі стратегічних змін, які сприятимуть виводу вітчизняних компаній на рівень прогресивних європейських виробників».

За словами Франтішека Буреша, інвестиційна програма компанії буде максимально переорієнтована на співпрацю з вітчизняними виробниками. Таким чином, українська економіка матиме додаткові стимули для підтримки вітчизняних виробників.

Водночас я розумію: щоб запустити цю роботу, необхідно створити структуру, яка б займалася налагодженням зв’язків між Укразалізницею і бізнесом. У Франції, наприклад, є Національна рада з промисловості у складі якої функціонують 18 стратегічних комітетів . Рада об’єднує діяльність Кабінету Міністрів Франції з бізнесом 2000 підприємств. У нас таким органом може стати Міністерство промислової політики, яке доцільно відродити. Є також робота й для Міністерства інфраструктури, Мінекономрозвитку.

Повністю згодний з позицією члена правління УЗ, що українські виробники здатні відповідати найвищим вимогам якості. Як і з тим, що Укрзалізниця сама не витягне це питання без допомоги Кабінету Міністрів, Президента України. Дійсно, потрібна державна підтримка, політична воля, встановлення чітких правил гри на ринку. Це має стати державною програмою, національною ідеєю.

 Франтішек Буреш упевнений, що необхідно ухвалити «Національну стратегію локалізації» для великих Національних інвестиційних проектів з прозорими правилами, розрахунками та методологією моніторингу. Це приверне більше іноземних партнерів для інвестицій в Україну, а, отже, сприятиме створенню нових робочих місць і розвитку  економіки держави. Усе вірно, повністю підтримую.

Проте, якщо йти цим довгим та проблемним шляхом, то на результат можна сподіватися не раніше як через рік-два.

В України цього часу немає! 

За прогнозами нас очікує різке падіння економіки через світову та національну кризи. До того ж ситуація ускладнюється епідемією коронавірусу. Тож до часу виходу з цих випробувань національна економіка може не дорахуватися не тільки багатьох підприємств, але й цілих підгалузей.

Водночас відомо, що державні монополії України тільки за 2018 рік здійснили публічних закупок на суму понад 850 млрд грн. За звітом Мінекономрозвитку, прямий імпорт у цій сумі склав 70% (600 млрд грн. або 22 млрд доларів США). Приблизно така ж картина спостерігалася й у 2019 році. Можна передбачити, що й у 2020-ому у процентному співвідношенні вона суттєво не зміниться. Більш того –  може погіршитися, оскільки економічне становище промислового сектора України у поточному періоді буде тільки ускладнюватися.

Де ж вихід з практично патової ситуації?

Паралельно з організацією роботи зі створення Національної стратегії локалізації на державному рівні (як це пропонує зробити Укрзалізниця), Кабінету Міністрів України вже сьогодні необхідно зробити кілька попереджуючих кроків:

- Оголосити з травня 2020 року державний мораторій на укладення контрактів щодо закупівлі по імпорту продукції до проведення публічної експертизи на предмет можливості придбання її на внутрішньому ринку. Або ж з обов’язковою локалізацією українського виробника з максимально можливим процентом з першого зразка. При можливості локалізації пряма імпортна поставка має бути під забороною. Відповідальність за це мають нести Прем’єр-Міністр та профільний віце-прем’єр-міністр. 

- Мінімальний процент локалізації вираховується експертним шляхом. До експертизи обов’язково залучаються (в тому числі) експерти з виробничого та наукового секторів економіки.

- Максимальний процент локалізації інвестиційного проєкта (при інших рівних умовах) буде головним критерієм оцінки при виборі переможця конкурсу-тендера за участю іноземного та українського партнерів. Сумарний процент має виводити українське складальне підприємство, що відповідатиме за поставку продукту споживачу.

- Календарні графіки поставки продукції мають пов’язувати кількість продукції, що постачається, і відповідний процент локалізації з першого виробу. 

- Згідно з договором відповідальність за виконання умов локалізації проєкта в Україні мають нести солідарно українські та іноземні учасники інвестиційного проєкта поставки.

- Типову методику розрахунку процента локалізації затверджує Кабінет Міністрів (Мінекономрозвитку).

- Контроль за додержанням графіка процента локалізації при постачанні ведуть постачальник та замовник паралельно. Від Кабінету Міністрів – профільне міністерство замовника продукції відповідно.

- До створення Національної стратегії локалізації на державному рівні (у викладенні автора) реалізовувати «точкові проекти закупок державних монополістів» за принципами максимальної локалізації.

- Розпочати пропоную з конкурса-тендера на поставку для УЗ 205 електровозів, проведення якого очікується в цьому році.

Від колективу КВБЗ та від себе особисто заявляю, що ми готові надати будь-яку допомогу, спираючись на наш досвід створення національного продукту, співпраці з іноземними партнерами. Закликаю колективи підприємств машинобудування та інших галузей підтримати позицію правління Укрзалізниці. 

Прочитано 691 разів