Четвер, 02 квітня 2020 15:33

Санаторій для «Тарпана»

Kapremont Tarpan 2

Kapremont Tarpan 2
Як ми вже повідомляли, у березні на КВБЗ прибув для планового капітального ремонту швидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїзд ЕКр1-001 «Тарпан». Він уже пройшов понад 2 мільйони кілометрів залізницями України. І це вже його другий капітальний ремонт. Тепер протягом майже трьох місяців він пробуде у рідних стінах – на заводі.

Корпус пасажирського вагонобудування. Ось він, наш улюбленець – знайомі обриси світло-сірих вагонів з червоною повздовжньою смугою зверху. Вагони розчепили. Зняли візки і відправили на ремонт. Візки проміжних вагонів – на дільницю з виготовлення ходових частин транспорту соціального призначення півскатно-візкового цеху для їх ревізії та ремонту. Візки головних вагонів вже розібрані, а рами відправлені до складально-зварювального корпусу також для їх огляду та ревізії за прописаним сценарієм.

– Більшість вагонів – аж шість - уже помили. Частину з них відправили на фарбування в малярні камери. Один зараз на помивці, - розповідає мені заступник начальника корпусу Олександр Мец. – Працюємо у три зміни, щоб швидше підготувати вагони для подальших операцій.

– А ви повністю оновлюєте екстер’єр?

– Згідно із дефектовкою. Комісія у складі фахівців КВБЗ та УЗШК оглянула поїзд і визначила де потрібно підфарбувати бічні стінки, де торцеві. Підвагонне обладнання і всі поверхні під вагоном перефарбовуються повністю, адже їм дістається найбільше. Під час руху на високих швидкостях потоком повітря піднімаються камінці з колійної підсипки, звісно лакофарбове покриття потребує оновлення.

Kapremont Tarpan 3

Kapremont Tarpan 3

Kapremont Tarpan 4

Kapremont Tarpan 4

Kapremont Tarpan 5

Kapremont Tarpan 5

Бачу, що головні вагони ще «замурзані». Один з них стоїть на третьому прольоті приміщення «Молодечно», інший – на сусідньому. Я дивлюсь на той, що «обличчям» до мене, і наче відчуваю, про що він «думає». По-перше, він відпочиває. Нарешті відпустка! Не треба тягнути весь час, день за днем ​​вісім своїх побратимів-вагонів. По-друге, він, мабуть, згадує ці стіни і руки цих людей, які й зараз до нього торкаються. І теж згадують, як його створювали, як відправляли у велике життя. Зараз вони переберуть все, обстежують і всередині, і ззовні, і зверху, і знизу. Як пацієнта у санаторії.

Від цих романтичних роздумів переходимо до конкретних речей. Бачу як робітники дільниці з виготовлення інтер’єру щітками та пилососами очищають зняті сидіння. Затим ті, що пошкоджені, відправлять на пошивну дільницю, де їх підремонтують, зашиють при потребі. Затим усі сидіння запакують у плівку і на час капремонту покладуть на зберігання. Зніматимуть і ремонтуватимуть також столики.

Складне обладнання та вузли ремонтуватимуть спеціалісти заводів-виробників. Гальмівні системи - на заводах Knorr-Bremse, кондиціонери - у Миколаєві на заводі «Екватор», елементи системи управління та діагностики – у Харкові на «Хартрон-Експресі». Два тягових трансформатори відправлять до заводу-виробника у Хмельницькому. І так далі. Як ми складаємо поїзди, даючи замовлення численним партнерам в Україні та за кордоном, так і ремонтуємо за їх участю. І в цьому велика перевага випуску продукції машинобудування з високою доданою вартістю – роботу отримують багато колективів, багато конкретних людей.

Баки для води ремонтують на КВБЗ, тут їм забезпечать очищення піском, заміну прокладок та інші операції за регламентом. Відділ головного метролога нашого підприємства забезпечить магнітно-порошкову діагностику рами. Метрологи і спеціалісти зі зварювання оглянуть зварні шви.

Kapremont Tarpan 1

Kapremont Tarpan 1

Kapremont Tarpan 6

Kapremont Tarpan 6

До речі, згадалося (хіба таке забудеш!): коли наші поїзди тільки пішли в експлуатацію, то «доброзичливці» розмістили в деяких ЗМІ інформацію, наче на «Тарпанах» тріщать рами. І треба ж було таке вигадати! Тих писак та їх покровителів уже всі забули, а «Тарпани» їздять і перевозять пасажирів.

А підприємства Укрзалізниці (депо) перевірять ударно-тягове обладнання, поглинальні апарати.

Неможливо розповісти про ремонт абсолютно всіх деталей і вузлів. Але всі вони неодмінно пройдуть перевірку, оновлення. Усе за інструкцією про проведення капітальних ремонтів електропоїздів ЕКр1. До того ж усі роботи здійснюються за безпосередньої участі спеціалістів служби головного конструктора моторвагонного рухомого складу та спеціалістів технологічного управління ПАТ «КВБЗ».

Запитала у заступника начальника корпусу Олександра Меца:
- Ви створювали ці поїзди, ви їх бачите під час ремонтів, ви і ваші колеги - єдині в країні фахівці, які їх знають краще за всіх. Як ви їх оцінюєте з висоти вже прожитих ними 6 років на залізниці?
- Шикарні поїзди! - не думаючи ні секунди, сказав мій співрозмовник. - У минулому році відправляв один з них після планового ремонту до Києва. Перестуку коліс немає, не хитає. Все як має бути!

 

Прочитано 670 разів