Вівторок, 17 березня 2020 10:16

На КВБЗ побувала делегація Укрзалізниці на чолі з Желько Марчеком

zelko2

zelko2
Минулої п’ятниці, 13 березня 2020 року, на Крюківському вагонобудівному заводі побувала делегація Укрзалізниці на чолі з в.о. голови правління Желько Марчеком. У її складі були також член правління АТ «УЗ» Марчин Целеєвський, директор з інфраструктури Роман Веприцький, директор філії «Пасажирська компанія» Максим Міняйло, перший заступник директора Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Тарас Пасічник та інші керівники УЗ.

Насамперед, гості у супроводі голови правління ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка, технічного директора Олексія Гречкіна та директора виробництва Сергія Мельника побували у виробничих цехах і корпусах.

zelko3

zelko3

zelko4

zelko4

Тут ознайомилися з технологічними можливостями КВБЗ з випуску пасажирських та вантажних вагонів, електро- та дизель-поїздів. Відбулася екскурсія до складально-зварювального корпусу, де виготовляється значна частина деталей та вузлів для транспорту соціального призначення.

Далі маршрут пролягав до півскатно-візкового цеху на дільницю виготовлення ходових частин для рейкового пасажирського транспорту. Цікавим для керівників УЗ було й знайомство з готовою продукцію у корпусі пасажирського вагонобудування. Тут вони оглянули як готові вагони, що готуються до відправлення на залізницю, так і технологічний процес їх складання, починаючи з розкрою металу, зварювання кузовів.

zelko5

zelko5

zelko7

zelko7

zelko6

zelko6

У корпусі вантажного вагонобудування знайомилися з процесом складання сучасних вагонів-хоперів, якими славиться Крюківський вагонобудівний.

Відбулася нарада, за участю голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька. Тривала зацікавлена розмова про налагодження результативної співпраці головного транспортного відомства країни – Укрзалізниці – з провідним вітчизняним виробником рухомого складу – ПАТ «КВБЗ». Насамперед, йшлося про виконання доручень Президента України Володимира Зеленського, які він зробив під час візиту на КВБЗ 6 березня поточного року. Нагадаємо, вони стосувалися виготовлення 90 пасажирських вагонів та 3 дизель-поїздів.

Розглянуто також проблемні питання. Обговорювалися як поточні справи, так і перспективи спільної роботи.

zelko8

zelko8

Прочитано 891 разів