Середа, 11 березня 2020 14:00

Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько: «Ми докладемо всіх зусиль і зробимо додаткову кількість вагонів»

Шостого березня на запрошення голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька на підприємстві побували Президент України Володимир Зеленський та інші офіційні особи. Після того, як завершився візит, журналісти попросили Володимира Приходька прокоментувати цю непересічну подію та заяви, що прозвучали під час зустрічі з вагонобудівниками. А було досягнуто домовленості про додаткове замовлення поточного року 3 дизель-поїздів і 90 пасажирських вагонів. На цьому короткому імпровізованому брифінгу Володимир Іванович сказав: 

– Мені сподобався той факт, що реакція Президента України була дуже швидкою і навіть для мене певною мірою несподіваною.

 Я припускав, що він відвідає КВБЗ, але не очікував, що він прийме рішення так швидко, буквально миттєво, під час нашої розмови. Але Президент 5 березня в Полтаві сказав, що це буде завтра і що на завод прибудуть міністр інфраструктури Владислав Криклій, в.о. генерального директора УЗ Желько Марчек. Так і сталося. Несподівано, рішуче. І, як бачите, результативно.

Що стосується Української залізниці, то протягом останніх трьох років (час, коли Укрзалізницею керував Євген Кравцов), відносини між нами, виробниками продукції залізничного транспорту, і УЗ виявилися зіпсованими. Зрештою, усе це перетворилося в елементи цькування, як кажуть в Україні, у справжнє неподобство. 

У нас було трохи часу в очікуванні прильоту Володимира Зеленського. І ми провели нараду за участю Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, члена наглядової ради Укрзалізниці Адомаса Азуоласа Аудіцкаса,  в.о. генерального директора УЗ Желько Марчека, члена правління УЗ Марчіна Целеєвського, директора департаменту приміських пасажирських перевезень Романа Веприцького, керівників КВБЗ. І це була уже зовсім інша розмова.

Відпрацьовували вказівки Президента України. Не знаю, чи були прямі розмови у нього з міністром інфраструктури, в.о. генерального директора УЗ, але я відчув, що вони знають про ті питання, які я порушував на зустрічі з Президентом в Полтаві. Тому щодо низки питань було прийнято певні рішення. Проблема була в тому, що УЗ клопотала перед адміністрацією залізниць СНД про позбавлення Крюківського вагонобудівного заводу права на проведення ремонту старих пасажирських вагонів. Є й інша дуже неприємна історія: скарга УЗ до Антимонопольного комітету на те, що нібито була «картельна змова учасників» два роки тому, коли проводилися тендери і укладалися контракти на 54 пасажирські вагони і 6 дизель-поїздів. Тепер необхідно знайти рішення і щодо цього питання. Очевидно, що той, хто писав скаргу, повинен сказати, що був неправий. Повторюся, частину рішень щодо наших проблемних питань уже прийнято, хоча розмови про їх усунення тривали від місяця до півтора року. Я впевнений, що інші рішення буде прийнято протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Як оцінювати такі події й факти? Звичайно, як позитивні. Я вірю в те, що будуть додаткові обсяги з випуску пасажирських вагонів. Говорити про цифру поки не беруся, бо розумію: питання фінансування має спершу перейти в площину, пов’язану з бюджетом країни. Тобто мова йде не про закупівлі через доходи УЗ, а про закупівлі через бюджет. Якщо це станеться, то це буде перший випадок виконання діючого Закону України «Про залізничний транспорт», пункт 10, де записано, що держава повинна фінансувати закупівлю транспорту соціального призначення.

Я хотів би, щоб це реалізувалося. Можу сказати, що ми докладемо всіх зусиль і зробимо ту кількість вагонів, яку буде замовлено через додаткове бюджетування від доходів держави, а не від доходів Укрзалізниці. Головне – це найближчим часом затвердити в Кабінеті Міністрів фінансовий план Укрзалізниці на 2020 рік. Його поки що немає! Наглядова рада УЗ в черговий раз переузгоджує його в Міністерстві інфраструктури. Фінплан має відобразити виконання усіх рішень Президента України щодо КВБЗ. І це ми повинні побачити у березні.

Розумію, що часу на виконання додаткового замовлення протягом поточного року залишиться дуже мало - максимум пів року. Необхідно виконати всі тендерні процедури УЗ, укомплектувати персоналом і провести його перепідготовку, разом із постачальниками забезпечити кооперацію, організувати виробництво.

Крім цього, було прийнято рішення про обов’язкову закупівлю дизель-поїздів цього року – двох чи трьох стане зрозуміло трохи пізніше. Адже доходи Укрзалізниці, якщо не буде додаткового фінансування, не дозволять придбати решту - 5 (згідно з договором). Один із дизель-поїздів уже передано УЗ наприкінці 2019 року і він працює на маршруті Київ – Аеропорт Бориспіль. Буде оптимально, якщо цього року ми виготовимо три, а ще два - у першому кварталі наступного року.

Вдячний Володимиру Зеленському за те, що він знайшов час і відвідав Крюківський вагонобудівний, а також Кременчуцький автомобільний заводи. За те, що він поставився з розумінням до наших проблем. Їх позитивне рішення принесе користь людям і державі в цілому.

 

Прочитано 894 разів