П'ятниця, 21 лютого 2020 12:23

Зустріч у департаменті комунікацій ФРУ

fru1

20 лютого в офісі Федерації роботодавців України, що знаходиться в Києві, по вулиці Михайла Коцюбинського, відбулася зустріч представників з комунікацій обласних і галузевих об’єднань, підприємств-членів ФРУ зі спеціалістами департаменту комунікацій. Це було знайомство, обмін думками, пропозиціями, презентація своїх компаній на рівні комунікацій. Перед присутніми виступив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов. Він акцентував увагу на тому, як працює оновлений сайт, яку інформацію можна там отримати, як його можна і слід використовувати задля інтересів членів Федерації.

 Руслан Володимирович запропонував поширити на сайті практику публікації меседжів блогерів, інтерв’ю з керівниками в контексті проблем підприємств, організацій та об’єднань. Наголосив, що Федерація готова надавати зал засідань для проведення брифінгів, пресконференцій, включаючи пряму трансляцію цих подій.

fru2

fru2

Було запропоновано проводити подібні зустрічі раз на квартал, а ще практикувати зустрічі на підприємствах з метою спілкування та обміну досвідом. Кінцева мета – об’єднати внутрішні ресурси, допомогти просуванню ініціатив членів Федерації, інформувати уряд про проблемні моменти у діяльності компаній.

fru3

fru3

На засіданні говорили про можливі сфери співпраці піар-менеджерів: створення інформаційних майданчиків, кризове реагування, спільні проєкти, обмін досвідом, ініціативами, боротьбу з фейковою інформацією, яка може завдати шкоди. Затим учасники зустрічі розповіли про свої компанії, об’єднання та про основні напрями роботи з комунікації.

fru4

fru4

Без сумніву, зустріч була корисною в плані знайомства з колегами, запозичення цікавого досвіду, поширення інформації про ПАТ «КВБЗ» та інші компанії.

fru5

fru5

Велика вдячність керівнику пресслужби ФРУ Олені Мочаловій та колегам за вдалу організацію, за теплі моменти спілкування. Ми уважно спостерігаємо за роботою ФРУ, беремо в ній участь, вчимося, бачимо, що Федерація докладає чималих зусиль до справи згуртування виробників, колективів, які створюють додану вартість і сплачують податки. Тим самим працюють задля процвітання України.

Ганна Кудіярова.

Прочитано 313 разів