Середа, 05 лютого 2020 12:12

Про діяльність благодійного фонду «Крюківвагон» протягом 2019 року

Крюківський вагонобудівний завод – одне з небагатьох підприємств міста, яке має благодійний фонд. Його президент – голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько благодійність вважає справою честі. 24 роки тому він ініціював створення благодійного фонду, що отримав співзвучне з назвою підприємства ім’я – «Крюківвагон».
Щороку на адресу керівників підприємства надходить чимало звернень від неприбуткових громадських організацій, закладів нашого міста та фізичних осіб з проханням про допомогу. Лише 2019 року адресатами благодійної допомоги стали 29 різних організацій. Загалом їм було перераховано 219 750 гривень. 

Кожному ці кошти допомогли вирішити бодай одну нагальну проблему.

Так, завідувачка дошкільного навчального закладу компенсуючого типу №10 Світлана Отрізна щиро вдячна фонду за надані кошти, на які було придбано й настелено лінолеум в інклюзивній групі.

detsad

detsad

Директор Кременчуцької музичної школи №2 Юрій Гончар розповів, що 2019 року на благодійницькі кошти від фонду «Крюківвагон» заклад придбав для аудиторій, де проводяться групові навчання, чотири сучасні дошки з нанесеним на них нотним станом. Керівник розповів, що музична школа щороку отримує від Крюківського вагонобудівного допомогу, зокрема фарбу для фундаменту її будівлі та для дрібних ремонтів.

muzchkol

muzchkol

У Кременчуцькому обласному психоневрологічному диспансері, завдяки отриманим від благодійного фонду «Крюківвагон» коштам, було виконано ремонт котельної, дезінфекційної камери та приміщення для зберігання речей пацієнтів. Також робітники заводу здійснили часткову заміну системи опалення в закладі.

Кошти на оновлення, ремонти та інші важливі потреби у 2019-ому отримали комунальні некомерційні медичні підприємства: лікарні «Кременчуцька», «Правобережна», імені О.Т. Богаєвського», «Кременчуцький обласний госпіталь ветеранів війни», Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини, асоціація інвалідів «Новий дім», учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих, (УВП УТОС), Свято-Варваринська релігійна громада, благодійний фонд «Наше міцне здоров’я».

На проведення заходів до визначних подій, заохочення ветеранів у 2019 році благодійний фонд «Крюківвагон» перераховував кошти Міській організації ветеранів, організаціям інвалідів війни, збройних сил, учасників бойових дій та силових структур, а також Крюківській районній організації ветеранів війни, праці, дітей війни, військової служби та інших силових структур.

Хвилю приємних емоцій викликали у дітей з малозабезпечених родин, які навчаються у школах № 9, 22, 23, 29, спеціалізованій школі-інтернаті, дошкільних закладах № 21 та 26, перебувають на обліку асоціації інвалідів дитинства «Новий дім» та на лікуванні в дитячій міській лікарні, солодкі подарунки, придбані на кошти благодійного фонду до новорічних свят.

akzia

akzia

З повагою ставляться на підприємстві до своїх ветеранів, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та людей з особливими потребами. Доброю традицією фонду «Крюківвагон» є проведення благодійних акцій. 2019 року до річниці Чорнобильської катастрофи було виплачено 20160 грн, до Дня Перемоги – 52 850, матерям-одиначкам до нового навчального року – 31 500 грн, непрацюючим пенсіонерам до 150-річчя підприємства та Дня машинобудівника 1 657 500 грн, до дня інваліда – 40650 грн.

Будь-які надані кошти для багатьох людей сьогодні є підтримкою і поштовхом робити пожертви і ділитися добром з іншими. І не так уже й важливо будуть це кошти, продукти, речі або просто наші час і увага. Добро породжує добро.

Прочитано 319 разів