Четвер, 16 січня 2020 12:08

Умови конкурсу на кращу назву регіонального дизель-поїзда ДПКр-3

Закінчився 2019 рік, який за­пам’ятається, насамперед, як рік 150-річчя підприємства. Він був  напруженим, важливим і відповідальним у житті колективу Крюківського вагонобудівного заводу. До того ж він позначений кількома знаменними датами. Сповнилося 5 літ від початку експлуатації перших українських міжрегіональних двосистемних електропоїздів ЕКР1 «Тарпан». Успішно працює на Львівській залізниці дизель-поїзд ДПКр-2. Цьогоріч втілено у життя новий проєкт у царині моторвагонного рухомого складу – створено регіональний дизель-поїзд ДПКр-3.

Досвід створення транспорту соціального призначення свідчить: важливі не тільки технічні характеристики, надійність і довговічність у роботі, а й гарний, сучасний, привабливий і такий, що запам’ятовується, зовнішній вигляд нової продукції. Небезпідставно вважається, що доля новонародженого значною мірою залежить від його імені.

Отже, мова піде про назву нової продукції – серії регіональних поїздів ДПКр-3. Згадаємо факти на цю тему з історії КВБЗ. У 1955 році, коли почалося створення гусеничного самохідного порома, його назвали ГСП-55, занотувавши  дату народження машини. А поромно-мостовій машині дали ім’я ПММ «Волна». Мабуть, тому, що машина дійсно гарно долала хвилі і сама була новим словом, новою хвилею у переправно-десантній техніці. Перший вітчизняний пасажирський вагон у 2001 році ми назвали «Україна», підкресливши тим самим, що він складений до 10-річчя Незалежності держави. Дослідні пасажирські вагони нового покоління «Україна-2» та «Мета». Згадаємо також назви поїздів світових виробників рухомого складу, які у всіх на слуху. Наприклад, «Сапсан» від Сіменс, «Регіна» від Бомбардьє.

А тепер, увага! За рішенням наглядової ради, адміністрації акціонерного товариства оголошується конкурс на кращу назву нової продукції – серії регіональних поїздів ДПКр-3 Крюківського вагонобудівного заводу. Конкурс починається від дня розміщення цих умов у стрічці новин вебсайту КВБЗ та в газеті «Вагонобудівник» і триватиме до 28 лютого 2020 року.

Учасники конкурсу повинні запропонувати:

– назву дизель-поїзда ДПКр-3 як ключове слово, що відображає головну суть продукції і стане його візитною карткою, а також доповнить назву-найменування (типу електропоїзд ЕКр1 «Тарпан»);

– бажано надати своє бачення  логотипа, тобто дизайнерське виконання надпису на головному вагоні дизель-поїзда.

Назва має бути оригінальною, лаконічною, зрозумілою, такою, що легко запам’ятовується і вимовляється,  але водночас символічною, багатозначною, відображати ідеологію нашого підприємства. Бажано, щоб вона була пов’язана з історією України.  Врешті-решт, просто красивою.

Пропозиції слід подавати  до пресслужби (відділу ЗМІ) у письмовій формі, на аркуші паперу формату А4  з необхідними поясненнями ідеї та за підписом автора з позначенням його прізвища, ім’я та по-батькові, підрозділу, домашньої адреси.

Електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для підбиття підсумків конкурсу створюється комісія у складі:

Максим Крамаренко – голова правління, голова комісії.

Леонід Олійник – директор із безпеки, персоналу та соціальних питань, заступник голови комісії.

Олексій Гречкін – технічний директор.

Олег Шкабров – начальник проєктно-конструкторського управління.

Дмитро Єгоров – головний конструктор пасажирського моторвагонного рухомого складу.

Ігор Манаєнков – директор з економіки, фінансів та перспективного розвитку.

Ганна Кудіярова – начальник відділу ЗМІ, керівник пресслужби.

Після розгляду поданих пропозицій остаточне рішення прийматиметься після погодження з головою наглядової ради Володимиром Приходьком.

Для заохочення учасників конкурсу встановлюються премії. Автору назви, яка стане переможцем і буде наноситися на нову продукцію, увійде до її маркування – перша премія у розмірі 5 тисяч грн. Чотири інші кращі пропозиції буде відзначено заохочувальними преміями по 500 грн кожна.

Для організаторів конкурсу – відділу ЗМІ – встановити заохочувальний фонд у розмірі 3 тисячі грн.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі. У вас є унікальний шанс показати свою  творчу індивідуальність і креативність.

Прочитано 2592 разів