П'ятниця, 10 січня 2020 14:04

На каналі ICTV вийшов сюжет про КВБЗ

Наприкінці грудня минулого року на Крюківському вагонобудівному працювала знімальна група цього телеканалу, який володіє однією з найбільших недержавних мереж ефірного мовлення в Україні. У складі групи – журналіст Ірина Цимбал та оператор Сергій Дністрян. Вела перемови з ICTV і організовувала роботу групи у виробничих цехах корпусів вантажного і пасажирського вагонобудування, заручившись підтримкою голови правління ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка, пресслужба підприємства.

Сюжет вийшов на телеканалі у програмі «Факти» 7 січня цього року. Головна теза — уряд має перш за все працювати на перспективу, в державних закупівлях надавати перевагу українському продукту, особливо, якщо це високотехнологічна продукція з високою доданою вартістю, вчасно сплачувати борги за отриману продукцію, підтримувати вітчизняного виробника.

Сюжет вийшов різноплановим. У ньому використано інтерв’ю працівників КВБЗ: стропальника Олега Єгорова, заступника начальника корпусу пасажирського вагонобудування Олександра Меца, начальника управління виробництвом Богдана Столбова. Всі вони зазначали, що Крюківський вагонобудівний — підприємство з сучасними рівнем технологій, на якому готові випускати необхідну для України продукцію європейської якості.

А голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко у своєму інтерв’ю наголошував на тому, що окрім виробничих затрат на плечі підприємства тягарем легають збитки, пов’язані зі зберіганням, охороною та технічним обслуговуванням пасажирських вагонів, виготовлених минулого року для УЗ згідно з укладеними контрактами, і вчасно не викуплених замовником. Так бути не повинно. Не зайвим буде заначити, що такі звернення керівництва Крюківського вагонобудівного до широкого загалу телеглядачів завжди мають свій позитивний ефект, схиляють суспільну думку на наш бік, формують імідж вітчизняного виробника.

Тож, поспілкувавшись з працівниками заводу, оглянувши наші виробничі потужності, журналіст Ірина Цимбал зробила висновок, що Україна може бути гідним конкурентом на світовому ринку у виробництві потягів і вагонів. А Крюківський вагонобудівний завод, розташований в Кременчуці виготовляє пасажирські вагони абсолютно європейської якості. І зараз завод, який забезпечує роботою шість тисяч чоловік, просить державу підтримати вітчизняного виробника не на словах, а на ділі. Окремою сюжетною лінією пройшла інформація про запуск на маршрут Київ – Бориспіль нового дизель-поїзда виробництва КВБЗ.

На додаток до багаточисельної аудиторії програми «Факти» ще й на її ютюб-каналі сюжет про продукцію нашого підприємства переглянули близько 65 тисяч разів. З кількості коментарів під ним видно, що журналісти зачепили одну з больових точок нашого суспільства — згортання промислового виробництва в Україні. «Дайте людям працювати. Підтримайте Кременчук, а не Хюндай» , – зазначає один з коментаторів. «А ми їздимо у вагонах, які розсипаються, а взимку через вікна задуває», – пише інший. І ще з коментарів:«Клас. Що сказати, наші люди можуть робити ще й не таку красу. Молодці!», «Супер вагони, треба щоб такі їздили не тільки в Європу, а й по всій Україні».

Сюжет можна переглянути на ютуб-каналі «Факти ICTV» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=iIFtuMI8YcU

Прочитано 1314 разів