Середа, 08 січня 2020 10:44

Просимо вибачення за незручності

Учора ввечері, 7 січня 2020 року, пресслужба АТ «Укрзалізниця» повідомила що поїзд, який здійснював рейс за маршрутом Київ-Пасажирський – Аеропорт Бориспіль зробив вимушену зупинку. На жаль, це був новий дизель-поїзд вітчизняного виробництва, переданий Укрзалізниці наприкінці грудня 2019 року. Залізничники доклали максимум зусиль, щоб пасажири не запізнилися на літак. Їх пересадили до іншого рухомого складу і доправили до аеропорту.

Відомо всім, а досвідченим працівникам залізниці особливо, що запуск нової залізничної техніки в постійну роботу, введення її в експлуатацію - це окремий етап. Триває налагодження механізмів під конкретні умови роботи: профіль колії, особливості маршруту, напрацюванням досвіду водіння, врешті-решт. Безсумнівно, на перших порах можуть трапитися непередбачені ситуації, навіть відмови техніки. Перші дні експлуатації - найскладніші й найнапруженіші.

Саме тому фахівці ПАТ «КВБЗ» з перших хвилин роботи поїзда увесь час ведуть його технічний супровід, як під час руху, так і під час обслуговування. Потрібно мати можливість оперативно реагувати на ситуацію, проводити перевірку роботи систем та їх обслуговування для забезпечення безперебійного функціонування.

Працівники служби супроводу та відділу сервісного обслуговування ПАТ «КВБЗ» спільно зі спеціалістами Української залізничної швидкісної компанії оперативно з’ясували причину цієї відмови та усунули її. Дякуємо керівникам і фахівцям УЗШК за надану допомогу. Сьогодні, 8 січня 2020 року, дизель-поїзд продовжив роботу на лінії.

Просимо вибачення у пасажирів за незручності. Сподіваємося, що надалі таких прикрих несподіванок не трапиться. Упевнені, що подальша експлуатація дизель-поїзда вітчизняного виробництва доведе його працездатність і надійність.

Прочитано 3233 разів