Четвер, 17 жовтня 2019 13:53

ПАТ «КВБЗ» на відкритті виставки Rail Expo 2019 у Києві

16 жовтня в Києві розпочала роботу третя міжнародна галузева виставка Rail Expo 2019. ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» один з активних її учасників. Виставковий павільйон нашого підприємства, де була широко представлена продукція обох напрямків: пасажирського та вантажного вагонобудування, користувалася успіхом у відвідувачів.

У перший день виставки його відвідали міністр інфраструктури Владислав Криклій і голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

RealEx

RealEx

Під час огляду вони обмінялися думками з головою правління ПАТ «КВБЗ» Максимом Крамаренко і директором зі збуту та маркетингу Вадимом Дузіком. На питання міністра як складаються відносини нашого підприємства і Укрзалізниці Максим Крамаренко відповів, що КВБЗ готовий до тісної співпраці з УЗ і веде постійний діалог з її керівництвом, зокрема і щодо питання закупівлі вже виготовленої на нашому підприємстві, згідно з договором, пасажирської техніки: вагонів і дизель-поїздів. Також він представив міністру наше бачення проблеми і передав йому пропозиції КВБЗ щодо вирішення ситуації. Керівники КВБЗ звернулися до міністра інфраструктури України з проханням організувати спільну зустріч за участю зацікавлених сторін. І є надія, що така зустріч відбудеться.

Також Владислав Криклій та Євген Кравцов відвідали експозицію натурних зразків рухомого складу українських підприємств, що розташувалася на одному із залізничних шляхів Центрального залізничного вокзалу столиці.

RealEx 4

RealEx 4

RealEx 5

RealEx 5

Тут КВБЗ був представлений пасажирським купейним вагоном моделі 61-779 і вантажним вагоном для перевезення зерна моделі 19-7053-04. Оглянувши вагон-зерновоз, вони пройшлися по салону пасажирського вагона, обмінюючись думками щодо побаченого і отримуючи інформацію про дану продукцію від представників нашого підприємства. Прощаючись, керівники КВБЗ запевнили міністра інфраструктури і голову правління УЗ, що колектив підприємства готовий створювати нову техніку за вимогами замовника, в тому числі перспективні вагони та поїзди.

Виставка Rail Expo 2019 продовжує роботу. Фахівці ПАТ «КВБЗ» беруть участь у її панельних дискусіях.

RealEx 3

RealEx 3

Прочитано 1154 разів