Вівторок, 15 жовтня 2019 17:36

ПАТ «КВБЗ» на Rail Expo 2019 продемонструє два натурних зразки своєї продукції

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» візьме участь у роботі третього міжнародного галузевого форуму Rail Expo 2019, що працюватиме з 16 по18 жовтня в Києві. Цього разу виставка Rail Expo 2019 представлена двома локаціями - виставковий зал та натурна експозиція рухомого складу, яка буде розміщена на Центральному залізничному вокзалі столиці. Вперше підприємства покажуть свою продукцію безпосередньо на залізничних коліях: вагони, локомотиви, іншу залізничну техніку. Таку можливість надав генеральний партнер Rail Expo 2019 - АТ «Укрзалізниця».

Крюківський вагонобудівний представить відвідувачам виставки зразки продукції одразу двох напрямків, за якими працює підприємство - пасажирське і вантажне вагонобудування. Це пасажирський купейний вагон моделі 61-779 і вантажний вагон для перевезення зерна моделі 19-7053-04.

Пасажирський вагон КВБЗ мод. 61-779, представлений на виставці, пофарбований у відповідності до сучасного фірмового стилю Укрзалізниці – у перлинно-білий колір із новим логотипом залізничного відомства на борту. Він укомплектований візками нового покоління мод. 68-7115. Їх створили фахівці ПАТ «КВБЗ» на заміну старим пасажирським візкам розробки шістдесятих років минулого століття. Нові візки зручні і надійні в експлуатації, відповідають всім сучасним вимогам до ходових частин пасажирських вагонів. Розраховані на рух зі швидкістю 160 км / год, мають безколискову конструкцію, обладнані дискової гальмівною системою із протиюзним пристроєм. Нова конструкція успішно забезпечує необхідні показники плавності ходу під час руху. Термін служби - 40 років. Одинадцять нових пасажирських вагонів на таких візках придбала в минулому році і успішно експлуатує Укрзалізниця. Інтер'єри та м'які меблі всіх 10 купе вагона теж створені на Крюківському вагонобудівному. Замість килимів підлогу вагона покриває практичний ковролін, є і кавовий автомат.

Rail Expo 2019 2

Rail Expo 2019 2

Другий зразок інноваційної продукції КВБЗ, представлений на Rail Expo 2019, вагон для перевезення зернових продуктів на візках 18-7033 з осьовим навантаженням 25 тс, спроектованим і складеним на Крюківському вагонобудівному заводі. Завдяки цим візкам із підвищеним осьовим навантаженням нова розробка конструкторів КВБЗ має збільшені обсяг кузова - 124 м3 і вантажопідйомність - 75,5 тонн. Відвідувачі виставки легко впізнають наш зерновоз по стрічці у вигляді вишиванки, нанесеній на борт вагона.

Прочитано 811 разів