П'ятниця, 23 серпня 2019 11:01

ПАТ «КВБЗ» вітає співвітчизників із Днем Незалежності України!

08-1 19Шановні вагонобудівники, колеги, партнери, дорогі співвітчизники, прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Незалежності України!

Ми пишаємося славною історією своєї Вітчизни і віримо у її велике майбутнє. Усіх нас об'єднує бажання жити в заможній і сильній країні, чого можливо досягти лише спільними зусиллями. Тож нехай ваша праця буде натхненною, любов до рідної землі міцною і незрадливою, а єдність і злагода сприяють процвітанню України. Вагонобудівники роблять свій внесок у загальну історію країни, зростання економіки і процвітання держави.

Шануймо здобуте і будуймо свою державу разом! Нехай щедро колосяться золоті ниви, працюють і нарощують потужності підприємства, народжуються діти, армія боронить мир на нашій землі і все це надихає вас на нові здобутки і відкриття. Міцного усім здоров'я, родинного затишку, невичерпної енергії та наснаги, а також здійснення життєвих задумів і планів!

Щиро бажаємо колективу Крюківського вагонобудівного, колегам, партнерам, усім громадянам України міцного здоров'я, мудрості й натхнення у справах, процвітання, миру та благополуччя.

Зі святом Незалежності нашої неньки-України!

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет ПАТ «КВБЗ»

Прочитано 468 разів