Новини

Новини

Ivan Prihodko 110 1

Ivan Prihodko 110 1
Багато мешканців Крюкова добре знають бібліотеку – філію №1 центральної бібліотечної системи Кременчука, що знаходиться на центральній вулиці правобережжя. Бібліотека, як і сама вулиця, носить ім’я почесного громадянина Кременчука Івана Митрофановича Приходька.

Profsoyuzi may 1

Profsoyuzi may 1
Голова Полтавської обласної ради профспілок, член ради Федерації профспілок України Валерій Пухай направив листи Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорю Петрашку, керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку, а також голові Виконавчого комітету реформ Міхеїлу Саакашвілі. У них йдеться про профспілковий аспект проблеми вітчизняного постачальника електровозів, а значить, про задоволення інтересів працівників – членів профспілки. Від імені працівників Полтавщини Валерій Пухай просить сприяти розв’язанню проблем, які суттєво гальмують розвиток вітчизняного машинобудування, зокрема колективу КВБЗ. Подаємо документ повністю.

Intervyu BiznesCenzor 7

Intervyu BiznesCenzor 7
Володимир Приходько: «Налагодити виробництво електровозів в Україні реально. Але ніхто не зважиться на це без контракту з УЗ»

В інтерв'ю БізнесЦензор керівник і співвласник Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько розповів про свої конфлікти з «Укрзалізницею» і перспективи локалізації будівництва локомотивів в Україні.

На сьогодні Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) – одне з найбільших підприємств виробників рухомого складу. Крім того, це єдиний завод в Україні, який має налагоджене і дієве виробництво двох видів вагонів – пасажирських і вантажних.

Mogeyko 60

Mogeyko 60
10 травня 2020 року головному конструктору вантажного вагонобудування проєктно-конструкторського управління ПАТ «КВБЗ» Євгену Можейку сповнилося 60 років. За плечима велике, наповнене подіями життя: навчання в залізничному технікумі, праця на залізниці, здобуття вищої освіти. Спочатку у Всесоюзному заочному інституті інженерів залізничного транспорту, а затим у аналогічному інституті в Гомелі. І ось уже 32 роки роботи в колективі крюківських вагонобудівників.

Євген обрав Крюківський вагонобудівний усвідомлено. Ще під час навчання приїхав до Кременчука, прийшов до відділу кадрів КВБЗ. Мав розмову з тодішнім начальником Миколою Мокренком. Завод і місто йому сподобалися. Про Крюківський вагонобудівний ширилася добра слава. Отримати сюди направлення після закінчення інституту вважалося престижним.

Krugliy stol 3

Krugliy stol 3
6 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція - круглий стіл під егідою Федерації роботодавців України, яка запросила для серйозної розмови керівників Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Укрзалізниці та близько 40 провідних вітчизняних підприємств машинобудування, наукових установ. Долучилися журналісти спеціалізованих та суспільно-політичних ЗМІ. У ході конференції одночасно перебували в мережі до 50 осіб.

9 may 2020 1

9 may 2020 1
9 Травня – 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У колективі Крюківського вагонобудівного заводу ця світла і водночас траурна, пам’ятна історична дата завжди відзначається багатолюдним мітингом біля стели загиблим вагонобудівникам, що знаходиться поряд із головним адміністративним будинком підприємства. Біля підніжжя стели, на мармурових плитах викарбувано імена працівників заводу, які загинули в народному ополченні, захищаючи Кременчук від наступу фашистів, на фронтах, померли від ран.

CTS Prihodko 1

CTS Prihodko 1
Голова наглядової ради ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир Приходько дав інтерв'ю інформаційному транспортному порталу Центр Транспортних Стратегій (ЦТС) про роботу підприємства, проблеми локалізації виробництва рухомого складу в Україні та закупівлю вагонів Укрзалізницею.

Lokalizacia 8

Lokalizacia 8
На сайті УЗ вчора, 21 квітня, з’явилася повідомлення «Укрзалізниця зацікавлена у поглибленні локалізації виробництва». Зокрема в ньому говориться, що збільшення локалізації виробництва сприятиме економічному зростанню України. З цією метою компанія планує переглянути свою інвестиційну програму заради підтримки українських виробників. Такі плани озвучив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.