Новини

Новини

П'ятниця, 15 листопада 2019 14:25

Почесний вагонобудівник Борис Радіонов


Pochesni 15-11 1

Pochesni 15-11 1
Нам 150 років

Лави заводчан, відзначених високим званням «Почесний Вагонобудівник ПАТ «КВБЗ»», у 2019-ому, ювілейному, році поповнилися ще одним славним іменем. Згідно з рішенням правління акціонерного товариства у рік 150 -річчя Крюківського вагонобудівного цього найпочеснішого заводського звання удостоєний консультант із ходових частин проектно-конструкторського управління Борис Федорович Радіонов - особистість на заводі відома і навіть легендарна. Висококласний фахівець, талановитий інженер і організатор, який понад 50 років свого життя присвятив створенню та просуванню продукції Крюківського вагонобудівного заводу.

MVK platforma 13-7133 2

MVK platforma 13-7133 2
Міжвідомча комісія, засідання якої відбулося на Крюківському вагонобудівному заводі минулого тижня, схвалила нову розробку крюківських конструкторів – вагони-платформи моделі 13-7133 та 13-7133-01 на візках моделі 18-7055 з осьовим навантаженням 23,5 тс і дозволила їх серійне виробництво.

Konferencia 1

Konferencia 1
У середу, 6 листопада 2019 року, у заводському палаці культури відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації ПАТ «КВБЗ». У її роботі взяли участь обрані у підрозділах делегати, а також голова правління ПАТ «КВБЗ» Максим Крамаренко, голова обласної галузевої профспілки Валерій Пухай. Розглянуто 12 питань порядку денного.

Dizel ispitaniya 2

Dizel ispitaniya 2
Днями новий дизель-поїзд ДПКр-3, створений на Крюківському вагонобудівному заводі, уперше покинув територію підприємства і відправився на випробування на залізницю. Як повідомив нам телефоном заступник головного конструктора пасажирського моторвагонного рухомого складу Іван Кутумов, поїзд зараз знаходиться на станції Новомосковськ-Дніпровський Дніпропетровської області. Тривають підготовчі роботи. Зокрема встановлюється обладнання для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань. Разом з групою спеціалістів КВБЗ на місці працюють фахівці Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В.Лазаряна, незабаром до них приєднаються працівники компанії Knorr Bremse.

Vagon v vishivanke 1

Vagon v vishivanke 1
Зерновоз у «вишиванці». Так між собою вагонобудівники називають вагон для перевезення зернових продуктів моделі 19-7053-04 із намальованим на корпусі стилізованим під народну вишивку орнаментом. Ніби вишиті хрестиком стрічки лягли білим по синьому на бічній частині даху та на рамі вагона. Це привертає увагу і вигідно виокремлює його з лінійки сусідів – вантажних вагонів – експонатів постійно діючої заводської виставки.

S dnem zaliznichnika 1

S dnem zaliznichnika 1
Залізничники України 4 листопада відзначають своє професійне свято. Стан і рівень залізничного транспорту в країні — показник її економічної успішності і перспектив розвитку, важливих інфраструктурних та соціальних процесів у суспільстві. Запорука її успішного розвитку - в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності.

RealEx 1

RealEx 1
16 жовтня в Києві розпочала роботу третя міжнародна галузева виставка Rail Expo 2019. ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» один з активних її учасників. Виставковий павільйон нашого підприємства, де була широко представлена продукція обох напрямків: пасажирського та вантажного вагонобудування, користувалася успіхом у відвідувачів.

Rail Expo 2019 1

Rail Expo 2019 1
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» візьме участь у роботі третього міжнародного галузевого форуму Rail Expo 2019, що працюватиме з 16 по18 жовтня в Києві. Цього разу виставка Rail Expo 2019 представлена двома локаціями - виставковий зал та натурна експозиція рухомого складу, яка буде розміщена на Центральному залізничному вокзалі столиці. Вперше підприємства покажуть свою продукцію безпосередньо на залізничних коліях: вагони, локомотиви, іншу залізничну техніку. Таку можливість надав генеральний партнер Rail Expo 2019 - АТ «Укрзалізниця».

Крюківський вагонобудівний представить відвідувачам виставки зразки продукції одразу двох напрямків, за якими працює підприємство - пасажирське і вантажне вагонобудування. Це пасажирський купейний вагон моделі 61-779 і вантажний вагон для перевезення зерна моделі 19-7053-04.