Новини

Новини

П'ятниця, 28 лютого 2020 16:39

КВБЗ і УЗ: розмова начистоту

rempas1

На сайті КВБЗ 26 лютого 2020 року було розміщено інформацію «Бий свій свого, щоб чужий і духу боявся». Про те, як Укрзалізниця на міжнародному рівні намагається зганьбити КВБЗ і відібрати у підприємства право на ремонт старих пасажирських вагонів. Як то кажуть, багато було, але такого ще не було. Цю інформацію підхопили інтернет-ЗМІ, природно розійшлася вона і в Фейсбуці. На сторінці бізнесмена і блогера Олександра Соколовського, який як небайдужа людина, як член Президії ради Федерації роботодавців України теж підняв цю тему під девізом: «Може, вітчизняного виробника пора вже добити, щоб не мучився?» розмістив коментар начальник департаменту з пасажирських перевезень УЗ Олександр Красноштан. Він (треба розуміти від імені УЗ) розмістив старанно підготовлену відповідь не тільки по темі капітально-відновлювальних ремонтів, а за багатьма пунктами. За принципом давай валити все, щоб сильніше і якомога болючіше вдарити постійного і давнього партнера Укрзалізниці - Крюківський вагонобудівний завод. Яка від цього користь і кому? Простому громадянину або людині з гуманітарною освітою всього й не зрозуміти - технічні робочі моменти. Половина неправди, але місцями Олександр навіть не збрехав. Просто він все не сказав, не договорив. Давайте ж договоримо. Давайте відверто і про все по порядку.

pasvag

21-23 січня 2020 року в Москві відбулося засідання міжнародної експертної групи Комісії з пасажирського господарства Ради залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності. До цієї організації входять залізничні адміністрації таких країн, як Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистан, Україна, Латвія, Естонія, наукові організації. Учасники експертної групи - уповноважені представники всіх залізниць колії 1520 мм.

На засіданнях розглядають питання взаємодії адміністрацій щодо забезпечення міжнародного пасажирського сполучення. Нерідко мова йде і про діяльність підприємств-виробників продукції залізничного призначення, тоді залізничні адміністрації держав представляють це підприємство, запрошують його на засідання.

У січневому засіданні взяла участь і делегація АТ «Укрзалізниця» на чолі з директором Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Олександром Красноштаном. З ініціативи УЗ до порядку денного було внесено питання: «Розгляд пропозиції залізничної адміністрації України (Укрзалізниці) про можливість виключення ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» з Переліку підприємств, яким надано право проведення капітально-відновлювальних ремонтів (КВР) з метою продовження терміну служби пасажирських вагонів». Причина такого звернення, за словами Олександра Красноштана, у тому, що ПАТ «КВБЗ» з березня 2019 року і до січня 2020-ого (тобто протягом 10 місяців) не здійснював КВР пасажирських вагонів. Відповісти відразу КВБЗ не зміг: адже Укрзалізниця, затіявши нечесну гру, не клопотала про нашу участь у засіданні міжнародної експертної групи. Тому давайте розберемося зараз.

fru1

20 лютого в офісі Федерації роботодавців України, що знаходиться в Києві, по вулиці Михайла Коцюбинського, відбулася зустріч представників з комунікацій обласних і галузевих об’єднань, підприємств-членів ФРУ зі спеціалістами департаменту комунікацій. Це було знайомство, обмін думками, пропозиціями, презентація своїх компаній на рівні комунікацій. Перед присутніми виступив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов. Він акцентував увагу на тому, як працює оновлений сайт, яку інформацію можна там отримати, як його можна і слід використовувати задля інтересів членів Федерації.

Як повідомив нам головний конструктор пасажирського моторвагонного рухомого складу ПАТ «КВБЗ» Дмитро Єгоров, станом на 10 лютого 2020 року загальний пробіг нового регіонального дизель-поїзда ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу склав 25 002 км.

Цей вітчизняний регіональний дизель-поїзд продовжує писати свою біографію, яка включає народження, випробування, обкатний пробіг і власне щоденну роботу на маршруті Київ - Аеропорт Бориспіль з 27 грудня 2019 року.

Крюківський вагонобудівний завод – одне з небагатьох підприємств міста, яке має благодійний фонд. Його президент – голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько благодійність вважає справою честі. 24 роки тому він ініціював створення благодійного фонду, що отримав співзвучне з назвою підприємства ім’я – «Крюківвагон».
Щороку на адресу керівників підприємства надходить чимало звернень від неприбуткових громадських організацій, закладів нашого міста та фізичних осіб з проханням про допомогу. Лише 2019 року адресатами благодійної допомоги стали 29 різних організацій. Загалом їм було перераховано 219 750 гривень. 

Це вагон-платформа моделі 13-7132. Розробка нової моделі тривала згідно з планом науково-дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт.

Платформа мод. 13-7132 на візках мод. 18-7055 з осьовим навантаженням 23,5 тс призначена для перевезення великотоннажних контейнерів (20, 30, 40, 45 футів) залізницями колії 1520 мм. Має вантажопідйомність 69,6 тонн.

Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько та голова правління Максим Крамаренко взяли участь у зустрічі керівників промислових підприємств з очільниками області, що відбулася в Полтаві 29 січня 2020 року.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін і заступник Євген Греков говорили з керівниками підприємств про стан і перспективи розвитку промислового комплексу Полтавщини, проблеми, які доводиться долати трудовим колективам.

Днями вітчизняний міжрегіональний двосистемний швидкісний електропоїзд ЕКр1-001 «Тарпан» досягнув пробігу 2 млн. кілометрів залізницями України. Нині він стабільно й упевнено доставляє пасажирів за маршрутом Київ-Львів та у зворотному напрямку, долаючи щодня 1270 кілометрів шляху.