Новини

Новини

зварник фото

зварник фото

На початку серпня 1960 року на базі бюро зварювання відділу головного технолога було створено відділ головного зварника, який очолив Микола Кохановський. Основним завданням підрозділу було впровадження новітніх технологій у виробництво вантажних вагонів, а саме: автоматичного зварювання під шаром флюсу, контактного зварювання, напівавтоматичного зварювання в захисних газах тощо. Інженери відділу розробляли планувальні рішення та техпроцеси, упроваджували у виробництво нове обладнання, забезпечували технологічний супровід виготовлення піввагонів для перевезення вугілля, цементовозів, платформ різних моделей, вагонів-хоперів.

023i9019

023i9019

Першого серпня управлінню виробництвом сповнилося 90 років. Дата значуща. Багато виготовлено продукції, немало труднощів подолано, а ще більше зроблено висновків, що базуються на досвіді кількох поколінь вагонобудівників.

Сьогодні основне завдання підрозділу – це організація злагодженої роботи конструкторів, технологів та самого виробництва. Його спеціалісти займаються плануванням і контролюють дотримання графіків роботи підрозділами заводу. Координують безперебійний випуск основної продукції та підготовку виробництва для складання нової.

Понеділок, 03 серпня 2020 14:03

Відділ кадрів. 90 років становлення

Знайомство з Крюківським вагонобудівним починається у відділі кадрів, працівники якого першими зустрічають майбутніх трудівників КВБЗ. Вони фіксують етапи трудової біографії вагонобудівників від їх першого дня роботи на заводі до звільнення.


Свій 90-ий день народження цього місяця відзначає управління закупівель і маркетингу  – підрозділ, який забезпечує завод необхідними для роботи матеріалами, комплектуючими й сировиною, здійснює облік матеріальних цінностей.

28 липня поточного року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відвідування КВБЗ відповів на питання працівників заводу з приводу перемоги китайської компанії в тендері на поставку поїздів Харківському метрополітену. Він підкреслив, що буде ставити запитання і замовникам, і інвесторам, що уряд буде розбиратися.

Очевидно, це дуже стривожило Харківську мерію і Харківський метрополітен. Тому що 29 липня на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови та виконавчого комітету з’явилася інформація, про те, що Європейський інвестиційний банк схвалив результати тендеру, проведеного в КП «Харківський метрополітен», щодо оновлення рухомого складу.

Інвестиційний проєкт у рамках фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком від 11 листопада 2016 року «Міський громадський транспорт України» і його підпроєкт «Оновлення рухомого складу Харківського метрополітену» могли б стати поштовхом для розвитку вітчизняного метровагонобудування. А стають ще одним прикладом боротьби з національним виробником та економікою України.
Одним із питань, що обговорювалися під час візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на Крюківський вагонобудівний завод 28 липня 2020 року, стало непередбачуване й незрозуміле для пересічних українців рішення тендерного комітету Харківського метрополітену про присудження перемоги на постачання поїздів метро китайській компанії.
Отже, здається, кожен українець знає, що тендерний комітет Харківського метрополітену присудив перемогу в тендері на постачання 8 поїздів метрополітену не вітчизняному виробнику – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», а китайській компанії «CRRC Tangshan Co. LTD». Остання виграла контракт вартістю 45 млн євро, запропонувавши ціну лише на 1% меншу від пропозиції КВБЗ.

Shmigal na KVSZ 1

Shmigal na KVSZ 1
28 липня 2020 року в ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» побувала делегація Кабінету Міністрів України на чолі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Разом з ним на підприємство завітали Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського
господарства Ігор Петрашко, Міністр інфраструктури Владислав Криклій, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

А також голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова міста Кременчука Віталій Малецький, народні депутати України Олег Мовчан та Олександр Бакумов.

Zakon 3739 1

Zakon 3739 1
21 липня 2020 року Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроєкт 3739 про локалізацію. «За» проголосували 248 народних депутатів.

Серед них і народні депутати від округів Полтавської області: Дмитро Нальотов (144 округ), Андрій Боблях (145), Юрій Шаповалов (146), Олег Кулініч (147), Костянтин Касай (149), Олексій Мовчан (150), Максим Березін (151). Депутат від 148 виборчого округу Анастасія Ляшенко була відсутня.