Дошка пошани


Мовчан Олександр Валерійович – наладчик

Корпус вантажного вагонобудування

Щербак Олександр Володимирович – слюсар – інструментальник

Корпус вантажного вагонобудування

Єременко Олена Василівна – маляр

Корпус вантажного вагонобудування

Дворник Дмитро Олександрович – електрозварник

Корпус вантажного вагонобудування

Ядришніков Олег Анатолійович – коваль-штампувальник

Корпус вантажного вагонобудування

Хоревко Сергій Анатолійович – електрозварник

Корпус вантажного вагонобудування

 

 

Стус Сергій Юрійович – слюсар зі складання металевих конструкцій

Корпус вантажного вагонобудування

Екштейн Ігор Миколайович – маляр

Корпус вантажного вагонобудування

 

 

Куликова Надія Костянтинівна – ізолювальник з термоізоляції

Корпус вантажного вагонобудування

Бубирьов Олександр Миколайович – слюсарь з механоскладальних робіт

Корпус вантажного вагонобудування

 

 

Старушко Юрій Петрович - слюсар зі складання металевих конструкцій

Корпус вантажного вагонобудування

Тараненко Володимир Володимирович – свердлувальник

Півскатно-візковоий цех

 

 

Поливода Катерина Василівна – токар-напівавтоматник

Півскатно-візковоий цех

Штепа Наталія Петрівна – інженер з підготовки виробництва 1 кат.

Півскатно-візковоий цех

 

 

Семенов Микола Миколайович – слюсар - ремонтник

Термічний цех

Павлова Світлана Євгенівна - комірник

Термічний цех

 

 

Чур Андрій Ілліч – слюсар - ремонтник

Термічний цех

Бормошев Ігор Миколайович - енергетик

Складально–зварювальний корпус

 

 

Бабенко Максим Миколайович – старший майстер

Складально–зварювальний корпус

Северин Іван Миколайович – слюсар зі складання металевих конструкцій

Складально–зварювальний корпус

 

 

Соловей Дмитро Володимирович – слюсар зі складання металевих конструкцій

Складально–зварювальний корпус

Шокарєва Марина Миколаївна - маляр

Складально–зварювальний корпус

 

 

Пономаренко Анатолій Анатолійович – слюсар-сантехнік

Енергосиловий цех

Румянцев Микола Миколайович – електромонтер

Теплоелектроцех

 

 

Адаменко Ганна Юріївна – начальник БТК

Управління якістю продукції

Ямпольський Олексій Юрійович – начальник бюро

Технологічне управління

 

 

Сучков Леонід Іванович – заступник начальника управління виробництвом

Управління виробництвом

Таранець Валентина Прокопівна - старший комірник

Транспортний цех

 

 

Крижановський Артем Юрійович – начальник бюро

Проектно – конструкторське управління

Мирна Тетяна Олександрівна – начальник господарчої дільниці

Житлово – побутовий відділ

 

 

Владова Людмила Іванівна – провідний інженер

Відділ охорони праці та навколишнього середовища

Гетьман Наталія Олексіївна – інженер з підготовки виробництва

ТОВ «Інструментальний завод»

Прочитано 344 разів

Другие материалы в этой категории:

Кадрова політика
Соціальна сфера