Новини

Новини

Середа, 18 вересня 2019 08:56

Презентація книги про КВБЗ

Prezentacia knigi 7

Prezentacia knigi 7
На Крюківському вагонобудівному вже стало традицією видавати книги до ювілейних дат у житті колективу. Тим більш до 150-річчя підприємства, яке крюківські вагонобудівники відзначають в ці вересневі дні разом з Днем машинобудівника. Сімнадцятого вересня 2019 року на ПАТ «КВБЗ» ювілейні урочистості відкрила презентація нової книги Ганни Кудіярової «Нехай летять країною поїзди. Крюківський вагонобудівний завод на новому етапі 150-річної історії».

Pressa i KVSZ 1

Pressa i KVSZ 1
У вересні на Крюківському вагонобудівному знімали телевізійний сюжет про регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – нову розробку ПАТ «КВБЗ» для передачі телеканалу 2+2 «ДжеДАІ». А у серпні на каналі «24» вийшла передача «Центру розслідувань України» на тему «Чому нові вагони Укрзалізниці простоюють на заводі і куди зникли гроші», значну частину якої теж було знято на нашому підприємстві. А ще місяцем раніше, у липні, відбулася пресконференція для ЗМІ з приводу закупівлі компанією «Ferrexpo» глуходонних піввагонів виробництва КВБЗ. Одна новина змінює іншу. Справжній калейдоспоп подій, в центрі якого — наше підприємство.

Vidi KVSZ 1

Vidi KVSZ 1
Програма святкових заходів

20 вересня

Із 10.00 до 15.30 Зустріч та реєстрація гостей, які прибувають на святкування 150-річчя КВБЗ. Реєструвати гостей будуть в будівлі музею історії заводу за адресою вул. Івана Приходька, 139 і на східній прохідній підприємства, що по вул. Республіканській.

08-1 19Шановні вагонобудівники, колеги, партнери, дорогі співвітчизники, прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Незалежності України!

Ми пишаємося славною історією своєї Вітчизни і віримо у її велике майбутнє. Усіх нас об'єднує бажання жити в заможній і сильній країні, чого можливо досягти лише спільними зусиллями. Тож нехай ваша праця буде натхненною, любов до рідної землі міцною і незрадливою, а єдність і злагода сприяють процвітанню України. Вагонобудівники роблять свій внесок у загальну історію країни, зростання економіки і процвітання держави.

DPKr-3 KVSZ 1 1

DPKr-3 KVSZ 1 1
Знайомтеся: регіональний дизель-поїзд ДПКр-3. Третій поїзд у родині моторвагонного рухомого складу від Крюківського вагонобудівного заводу, другий – серед дизель-поїздів. Саме у ці дні і тижні він народжується у корпусі пасажирського вагонобудування підприємства: металоконструкція з нержавіючої сталі отримує необхідну комплектацію і на очах перетворюється на потужний красень-поїзд із високим рівнем комфорту для пасажирів.

Tarpan concert 1

Tarpan concert 1
Сьомого серпня у швидкісному поїзді категорії Інтерсіті+ «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, що прямував з Києва до Одеси, гримів «Концерт на швидкості». Саме таку назву отримав незвичайний творчий проект популярного українського рок-гурту EPOLETS – фіналіста шостого сезону української версії британського музичного проекту «X-фактор». На швидкості 140 км/год музиканти групи грали для найвідданішіх фанатів та представників ЗМІ. Проект відбувся завдяки підтримці Укрзалізниці.

Prihodko vyu CTS 1

Prihodko vyu CTS 1
Люди справи
Володимир Приходько:
«Укрзалізниця» – ненадійні хлопці, проте і я не сьогоднішній»

Ольга Бистрицька

Володимир Приходько зателефонував мені за день до інтерв’ю. Попросив трохи розказати про себе, поцікавився, чи не родичка я тієї самої актриси Еліни Бистрицької, з якою він був особисто знайомий. Ще до розмови у мене склалося враження, що Приходько із тих керівників, які оперують тільки сухими цифрами і стриманими фразами. Та виявилося, що він зовсім інший – у висловах не соромиться, багато жартує.

GruzVag vistavka 2019 4

GruzVag vistavka 2019 4

До 150-річчя Крюківського вагонобудівного заводу

У корпусі вантажного вагонобудування триває робота над відновленням і фарбуванням вантажних вагонів, які складають кістяк постійно діючої заводської виставки готової продукції з натурних зразків вантажних вагонів різних років випуску та призначення і ходових частин.

Відповідно до наказу голови правління і плану підготовки до святкування 150-річчя підприємства 14 виставкових зразків у липні-серпні відреставрують. Виставка заграє свіжими фарбами.